Konkursā “Drošākais uzņēmuma autoparks 2019” bronzas apbalvojums - Gulbenes novada pašvaldībai 3

Ceturtdien, 28. novembrī, Rīgas Motormuzejā sumināja konkursa “Drošākais uzņēmuma autoparks 2019” laureātus.  Zelta kategorijas apbalvojumi piešķirti 8 uzņēmumiem, bet kopumā apbalvoti 42 uzņēmumi un valsts un pašvaldību autoparki, kas aktīvi un atbildīgi iesaistās ceļu satiksmes drošības uzlabošanā. Par to informē Toms Lūķis.

Uzņēmumi pirmoreiz tika vērtēti piecās kategorijās – pasažieru pārvadātāji, vietējie kravu pārvadātāji un speciālā pielietojuma autoparki, starptautiskie kravu pārvadātāji, zemāka riska autoparki un valsts un pašvaldību autoparki.

Zelta kategorijas apbalvojums piešķirts: pasažieru pārvadātāji - pašvaldības SIA “Ventspils reiss”;  vietējie kravu pārvadātāji un speciālais transports - AS “Sadales tīkls”, SIA “Krauzers”, SIA “SCHWENK Latvija” un SIA “Ceļu būvniecības sabiedrība IGATE”; starptautiskie kravu pārvadātāj -: SIA “Kurbads un KO” un SIA “KREISS”;  zemāka riska autotransports - Latvenergo koncerns; Valsts un pašvaldību autoparkiem bronzas apbalvojumi pasniegti Mazsalaca novada pašvaldībai un Gulbenes novada pašvaldībai.


Piebilstams, ka Latvijas uzņēmumiem pieder vairāk nekā 200 000 transportlīdzekļu, kas ikdienā piedalās satiksmē. Lai rosinātu Latvijas uzņēmumu, valsts iestāžu un pašvaldību izpratni par drošu uzņēmuma autoparku un veicinātu labo praksi to pārvaldībā, ikgadējā apdrošināšanas sabiedrības BALTA (PZU grupa) un Satiksmes ministrijas rīko konkursu, lai noskaidrotu un godinātu Latvijas uzņēmumus, kuros vissekmīgāk pārvalda autoparku.

"Starp šogad apbalvotajiem uzņēmumu autoparkiem sevišķi izcelti tie, kas līdztekus rūpēm par transportlīdzekļu tehnisko stāvokli un aprīkojumu ikdienā demonstrē atbildīgu attieksmi pret braukšanas kultūru un atļauto braukšanas ātrumu," norāda T.Lūķis.


Pievieno komentāru

Komentāri 3

Atbilde

Man atkal bija tāda doma. Nez ko vēl varēs izdomāt- kādu vēl nomināciju,lai tik varētu apsveikt. Ja nebūtu tik nopietni, varētu pasmaidīt.

pirms gada, 2019.12.04 08:48

Aija

Tikko lasīju rakstu par novadnieku atgriešanos. Atkal aizbildināšanās ar neesošos apdzīvojamo platību. Nu,mīļie! Kāpēc tad visu laiku jāliek izsolē dzīvokļi un mājas. Izremontējat kosmētisko remontu. Un nestāstat ,kā tas maksā miljonus. Domājat,kā "augša" tā dara,tad jums jādara līdzi? Pat ļoti daudzas ģimenes grib dzīvot lauku mājās, bet patiesībā jūs nedomājat par cilvēkiem,kas grib atgriezties. Darba vietā var dot cilvēkiem transportu,lai tiktu uz darbu. Galvenais,lai tik būtu kas strādā. Tādas manas domas.

pirms gada, 2019.12.04 08:57

Vietējās ziņas