Konkursā par labākā biezpiena deserta titulu cīnīsies arī AS "Rankas piens"

Latvijas Piensaimnieku centrālās savienības (LPCS) un starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrības "BT 1" organizētajos sviesta un biezpiena desertu konkursos piedalīsies pa sešiem uzņēmumiem katrā konkursā, aģentūru LETA informēja "BT 1" sabiedrisko attiecību projektu vadītāja Liene Papēde.

Konkursu uzvarētāji tiks apbalvoti 14.starptautiskās pārtikas izstādes "Riga Food 2009" atklāšanas ceremonijā 9.septembrī Ķīpsalā.  

Vakar, 31.augustā, beidzās pieteikšanās termiņš dalībai saldkrējuma un skābkrējuma sviesta, kā arī biezpiena desertu konkursos.

 

Dalību sviesta konkursā šogad pieteikuši seši uzņēmumi ar deviņiem saldkrējuma un skābkrējuma sviestu paraugiem - AS "Tukuma piens", AS "Rīgas piena kombināts", SIA "Rīgas piensaimnieks", AS "Talsu piensaimnieks", AS "Krāslavas piens", AS "Žemaitijos pienas".

 

Arī biezpiena desertu konkursā piedalīsies seši piena pārstrādes uzņēmumi - AS "Latgales piens", "Tukuma piens", AS "Smiltenes piens", "Rīgas piensaimnieks", AS "Rankas piens" un "Žemaitijos pienas". Konkursam pieteikti 19 biezpiena desertu paraugi - deserti, krēmi, saldās masas, biezpiena tortes un biezpiena sieriņi.

 

Konkursa uzvarētāji saņems 14.starptautiskās pārtikas izstādes "Riga Food 2009" zelta, sudraba un bronzas medaļu, kā arī LPCS Atzinības rakstus. Šī gada pārtikas produktu konkursu mērķis ir apkopot un izcelt labāko sviesta un biezpiena desertu ražošanas uzņēmumu un meistaru pieredzi, kā arī popularizēt piena produktu lietošanu iedzīvotāju uzturā.

 

Jau ziņots, ka 14.starptautiskā pārtikas, dzērienu, pārtikas pārstrādes, tehnoloģiju, iepakojuma, sabiedriskās ēdināšanas, viesnīcu un veikalu aprīkojuma un servisa izstāde "Riga Food 2009" notiks 2009.gadā no 9.septembra līdz 12.septembrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā. Izstādi "Riga Food 2009" papildina plaša pasākumu, paraugdemonstrējumu un konkursu programma, ar kuru var iepazīties izstādes mājaslapā www.rigafood.lv.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas