Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Konkursā „Sējējs 2011” - jaunas nominācijas

Zemkopības ministrija aicina lauku uzņēmējus pieteikties konkursam „Sējējs 2011". Izvirzīt pretendentus konkursam aicinātas ne tikai pašvaldības, bet arī lauksaimnieku un pārtikas ražotāju nevalstiskās organizācijas. Konkursa dalībniekus šogad vērtēs vienpadsmit grupās un tiks pasniegta arī balva par mūža ieguldījumu lauksaimniecībā.

"Dalībniekus konkursā „Sējējs 2011" vērtēs nominācijās "Piena ražošana", „Gaļas ražošana" un „Augkopība", kā arī jau tradicionālajā nominācijā „Lauksaimniecības kooperatīvs". Šogad konkursā ir ieviesta jauna nomināciju grupa „Gada lauku attīstības projekts", kurā vērtēs sekmīgākos projektus lauksaimniecībā, pārtikas ražošanā un inovācijās. Dalībniekus vērtēs arī nominācijās „Ģimene lauku sētā" un „Jaunais veiksmīgais zemnieks". Pieteikumi dalībai šajās konkursa grupās jāiesniedz Lauku konsultāciju un izglītības centra konsultāciju birojos līdz 30.jūnijam," atgādina Latvijas Lauku konsultāciju centra Gulbenes nodaļas lauku attīstības speciāliste Aija Supe.  

Dalībniekus vērtēs arī nominācijā „Rītdienas sējējs - mazpulka dalībnieks" un „Jaunais zinātnieks lauksaimniecībai un lauku attīstībai". Konkursa grupā „Rītdienas sējējs - mazpulka dalībnieks" pieteikumi jāiesniedz biedrībā „Latvijas Mazpulki" Rīgā, Ezermalas ielā 24/26 līdz 30. jūnijam. Grupā „Jaunais zinātnieks lauksaimniecībai un lauku attīstībai" - Latvijas Lauksaimniecības un meža zinātņu akadēmijā Rīgā, Akadēmijas laukumā 1, 204.kabinetā, līdz šā gada 1.jūlijam.

 

Piekto gadu pasniegs balvu par mūža ieguldījumu lauksaimniecībā. Pretendentus šai nominācijai izvirza Zemkopības ministrija un tās padotībā esošās iestādes, lauksaimnieku un pārtikas ražotāju nevalstiskās organizācijas un Lauksaimniecības un meža zinātņu akadēmija. Pretendenti jāpiesaka līdz 15.jūlijam Zemkopības ministrijas Preses un sabiedrisko attiecību nodaļā, Republikas laukumā 2, 23.stāvā, 2302.kabinetā.

 

Katrā konkursa grupā noteiks vienu laureātu, kurš saņems sudraba medaļu, diplomu un naudas balvu. Konkursa dalībniekus godinās konkursa noslēguma pasākumā oktobrī. Konkursa balvu fonda veidošanā var piedalīties iestādes, organizācijas, uzņēmumi un privātpersonas.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas