Konkursā „Smārts. Spēle tiem, kas mācās” piedalās arī komanda no mūsu novada

No 16. aprīļa sestdienās pulksten 12:15 LTV1 ēterā būs skatāmi konkursa "Smārts. Spēle tiem, kas mācās" reģionālie pusfināli un nacionālais fināls. Vidzemes pusfinālā piedalījās arī komanda no Lizuma vidusskolas.

Konkursa pusfināli pulcēja vairāk nekā 250 zinošākos 10.-12.klašu skolēnus no visas Latvijas, lai sacenstos par valstī viserudītākās komandas titulu darba tiesību un darba aizsardzības jautājumos, kā arī par vērtīgām balvām.

 

LTV1 pašreklāmas redaktore Ieviņa Ancena informē, ka konkurss norisinājās trīs kārtās. Pirmajā kārtā visi dalībnieki internetā atbildēja uz jautājumiem par darba tiesībām, darba aizsardzību, sociālo dialogu un arodbiedrību lomu. Pēc pirmās kārtas pusfinālos iekļuva katra reģiona (Vidzeme, Zemgale, Kurzeme, Latgale) un Rīgas piecas rezultatīvākās skolas. Tās pārstāvēja 10 skolēni, kuri kopsummā bija ieguvuši augstāko punktu skaitu.

 

"Nacionālajā finālā iekļuva viena zinošākā komanda no katra reģiona. To, kā norisinājās reģionālie pusfināli un nacionālais fināls, redzēsim sešos Latvijas Televīzijas īpaši veidotajos raidījumos, kurus vadīs LTV sporta žurnālists un Eirovīzijas "seja" Uģis Joksts," stāsta I.Ancena. 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas