Konkursā uzvar Gulbenes pilsētas ekskursija „Atklāj un iepazīsti Gulbeni!” 1

Gadskārtējā Tūrisma attīstības valsts aģentūras sarīkojumā „Tūrisma forums”, kas notika 21.novembrī, tika nosaukti trīs labākie jaunie tūrisma produkti. Vērtēšanas komisija par tādiem atzinusi Gulbenes pilsētas ekskursiju „Atklāj un iepazīsti Gulbeni!”, akciju „Garšas tūre Jelgavā” un Ventspils Piedzīvojumu parka jauno atrakciju zonu. Par to informē Tūrisma attīstības valsts aģentūras sabiedrisko attiecību speciāliste Inta Briede.

"Gan klātienē, gan neklātienē kopumā tika novērtēti 10 tūrisma produkti no trim Latvijas novadiem – Kurzemes, Vidzemes un Zemgales. Pēc spožā starta pagājušajā gadā, kad uzvarētāju vidū bija „Marka Rotko mākslas centrs” Daugavpilī, šogad latgalieši konkursam nebija pieteikušies. Konkursa dalībnieku vērtēšanā bija aicināti piedalīties arī interesenti TAVA interneta vietnē www.tava.gov.lv. Viedokli izteica vairāk nekā divi tūkstoši aptaujas dalībnieku. Pārliecinoša balsojuma līdere bija Gulbenes pilsētas ekskursija, kas saņēma vairāk nekā pusi balsu," stāsta I.Briede.

"Paldies visiem par atbalstu balsojumā. Tikai visi kopā mēs varam uzvarēt pat lielās pilsētas! Milzīgs prieks..." ir gandarīta Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centra vadītāja Iveta Kovtuņenko.

Uzvarētāji balvā saņēma pieredzes apmaiņas braucienu divām personām uz kādu no Latvijas tūrisma mārketinga stratēģijā minētajām prioritārajām mērķa tirgus valstīm. Veiksmīgāko tūrisma produktu izveidotāji pagājušajā gadā iepazinās ar kolēģu pieredzi Vācijā, bet 2012. gadā uzvarētājiem tika dāvāts brauciens uz Somiju.
  

I.Briede stāsta, ka šogad pirmo reizi konkursā varēja iesniegt aktīvā tūrisma produktus, un atsaucība bija liela – četri pieteikumi.

"Divi tūrisma produkti aicināja doties gastronomiskās tūrēs, sasaucoties ar aktuālo tendenci tūrisma piedāvājumā pasaulē – raisīt cilvēkos miera un laimes sajūtu. Savukārt šai reizē atšķirībā no citiem gadiem bija iesniegts tikai viens, toties spilgts veselības tūrisma produkts," norāda sabiedrisko attiecību speciāliste.

Konkurss notika trešo gadu pēc kārtas.


Pievieno komentāru

Komentāri 1

Salna

Suminājums Ivetai un viņas komandai. Radošu izdomu un veiksmi turpmāk!

pirms 6 gadiem, 2014.11.24 09:22

Vietējās ziņas