Konsultēs par sirds veselību 1

Sestdien, 28.jūnijā, no pulksten 12.00 pasākuma “Gulbenes eko-velo 2014” laikā ikviens tiek aicināts pārliecināties par savas sirds veselību.


Konsultācijas par sirds veselību par brīvu pie Gulbenes kultūras centra sniegs nodibinājums “Ingūnas Rožkalnes-Žubures sirds fonds”. Tie, kam iepriekš ir veikti izmeklējumi, tiek aicināti paņemt līdzi to rezultātus. Papildus konsultācijām apmeklētāji saņem arī brošūru „Ieklausies savos sirdspukstos”, kurā ir apkopoti svarīgākie ieteikumi, lai izvairītos no saslimšanas ar sirds – asinsvadu slimībām.


Nodibinājums “Ingūnas Rožkalnes-Žubures sirds fonds” ir dibināts šogad ar mērķi veikt labdarību un sabiedriskā labuma darbību veselības aprūpes veicināšanā un slimību profilaksē. Fonda dibinātāja ir ārste-kardioloģe I.Rožkalne-Žubure, kam ir vairāk nekā 20 gadu darba pieredze šajā nozarē.


Pievieno komentāru

Komentāri 1

Slimnieks

Kad tāds pasākums būs vēlreiz bez maksas.Ir tā ka ir tik maz naudiņas un pie ārsta nemaz nevari nokļūt.Kad ārsts nav sasniedzams bez citu palīdzības .Zāles arī ir ļoti dārgas,lai gan valsts kompensē sirds slimniekiem 75% no vērtības tomēr aptiekās tās cenas ir ļoti nesaprotamas .Nekad summa kas jāsamaksā neatbilst75% atlaidei.Kurš var to izskaidrot,kur rodas tā cena un kas uz slimnieku nabadzības paliek bagāts.Mēs it sevišķi lauku pensionāriņi būtu ļoti pateicīgi par iespēju apmeklēt

pirms 7 gadiem, 2014.07.11 17:26

Vietējās ziņas