Kopā aicina mazos ražotājus 3

Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs atgādina, ka 13.maijā pulksten 11.00 novada domes ēkā 3.stāva zālē notiks novada mazo ražotāju pirmā kopīgā tikšanās.

Tikšanās reizē pieredzē dalīsies Zemgales pārtikas amatnieku biedrības biedri, kā arī kopīgi tiks pārspriestas mūsu novada mazo ražotāju iespējas. Klātesošie tiks informēti par dažādām aktualitātēm un notiks diskusijas.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Mazais ražotājs

Jā, lasot cienījamās Ivetas K. komentāru var šķist, ka nu mums būs paradīze zemes virsū. Lielīšanās ar zaļo tirdziņu arī ir nevietā- vai tad pietiek ar to, ka reizi mēnesī var pārdot savu saražoto produkciju?......
Labāk vārdu karus būtu likuši malā, bet iekārtojuši konkrētu vietu, kur ikdienā varētu tirgot savu produkciju visu jomu amatnieki, ražotāji. Turklāt visos gada laikos. Tāpat, reiz ir jāsakārto Gulbenes tirgus, lai mēs pārdēvēji un mūsu pircēji varētu JUSTOS LABI.
Domāju, ka mājražošana nebūtu modes lieta- tad neviens ar nebūtu licies zinis par mazajiem..... Esmu bijis uz novada domes organizētajām tikšanos ar uzņēmējiem- tukša runa vien bija...... viņus tik interesē lielie!!!!!!!

pirms 7 gadiem, 2013.05.11 08:17

Iveta Kovtuņenko

Sākas pusdienlaiks:)Kāds prieks par novērtējumu:)Jā, Ivetai ir jauna ideja-palīdzēt, dot ierosmi ikvienam mūsu novada aktīvam, darbīgam cilvēkam nopelnīt papildus naudiņu(ja pats to vēlas) pārdodod savu izaudzēto, saražoto...tādēļ jau vairāk kā gadu notiek zaļie tirdziņi, tādēļ tiek uzrunāti visi, kuri tikai vēlas pārdot savu ražoto produkciju, un Ivetai ir prieks, redzot, ka cilvēkiem tas izdodas!Ka cilvēki papildus nopelna kādu naudiņu, ka citi savukārt var nopirkt mūsu pašu cilvēku izaudzēto, darināto. Tā mēs visi kaut drusciņ viens otru atbalstam, uzmundrinam, stiprinam! Jā, viss ir jādara pašiem! Dārgais tūrisma centrs, arī tu, esi mīļi aicināts atnākt pirmdien, paklausīsies Zemgales aktīvo cilvēku pieredzi, Smiltenes aktīvo pieredzi, mūsu pašu un varbūt arī TU izlemsi, ka labāk kaut ko darīt-nevis zākāt un skaust citus. Ivetai ir prieks, ka darbīgi cilvēki atvelk līdzi citus darbīgus, ka viss notiek, jo ne jau valsts, ne pašvaldība parūpēsies par visiem, katram pašam ir jāgrib kaut ko mainīt un katram pašam ir jārīkojas, jādara. Protams, cik tik varēsim-mēs no savas puses centīsimies palīdzēt. Tā ka pirmdien tiksimies un par visu parunāsim.

pirms 7 gadiem, 2013.05.10 12:12

tūrisma centrs

Ha hā- Ivetai atkal jaunas idejas. Tik nu turaties- darīt nāksies pašiem....

pirms 7 gadiem, 2013.05.09 21:12

Vietējās ziņas