Kopā ar bānīti uz krāšņo Stāmerienu

2012. gada 7. janvārī Gulbenes - Alūksnes bānītis aicina izbaudīt ziemas priekus un doties izbraukumā pa gleznaino Stāmerienas apkārtni.

Šogad bānītis sadarbībā ar AS „Pasažieru vilciens" ar jaunu sparu atsācis rīkot sestdienu ekskursijas un šoreiz aicina kopīgi nosvinēt vecticībnieku un pareizticīgo Ziemassvētkus Stāmerienā.  

"AS "Pasažieru vilciens" reiss no Rīgas uz Gulbeni aties pulksten 8:29. Pēc ierašanās Gulbenē pulksten 12:16 tiks organizēta Gulbenes šaursliežu depo apskate, savukārt pulkstden 13:00 Gulbenes - Alūksnes bānītis savus viesus vedīs uz Stāmerienes dzelzceļa staciju, no kurienes zirgu kamanās (vai ratos) dosimies ekskursijā pa krāšņo Stāmerienas apkārtni. Ekskursantiem būs iespēja apmeklēt 19. gadsimta celto un neogotikas stilā pārbūvēto pili, kā arī 1904. gadā celto Stāmerienas pareizticīgo baznīcu, kas atrodas gleznainā Stāmerienas ezera krastā.No Stāmerienes stacijas uz Gulbeni bānītis izbrauks pulksten 16:22, bet AS „Pasažieru vilciens" reiss no Gulbenes uz Rīgu aties pulksten 17:10," informē SIA „Gulbenes – Alūksnes bānītis” sabiedrisko attiecību speciāliste Marina Deļikatnaja - Buša.

 

Lai dotos ekskursijā, iepriekš jāpiesakās pa tālruņiem 20228884; 64473037 vai e-pastu info@banitis.lv.

 

"Ekskursijas cena, ietverot braucienus ar bānīti, vizināšanos ar zirgiem, gida pakalpojumus, kā arī karstās pusdienas,  ir 10 Ls no personas. Atsevišķi vien jāpērk biļete uz AS „Pasažieru vilciens" reisiem," skaidro sabiedrisko attiecību speciāliste.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas