Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kopā sanāks Mālmuižas ļaudis

30.jūlijā pulksten 16.00 Mālmuižā pie bijušās Mālu septiņgadīgās skolas jeb Mālmuižas pils notiks mālmuižnieku salidojums.

Kādreizējie mālmuižnieki vēlmi tikties izteikuši jau pirms vairākiem gadiem. Šogad salidojums notiks jau piekto reizi. Pirmā mālmuižnieku kopā sanākšana notika 2004.gadā, otrā - 2005.gadā, trešā - 2007.gadā, bet ceturtā - 2009.gadā. Toties tikšanās vieta ir nemainīga - visi vienmēr tiek gaidīti pie Mālmuižas simbola - pils. Salidojumu vienmēr kuplina kāds muzikāls priekšnesums. Šogad muzicēs Lapkašu ģimenes ansamblis, iespējams, būs arī vēl kāds muzikāls pārsteigums. Savukārt pēc priekšnesumiem visi varēs nodoties sarunām, kurās atcerēties gan skolas laikus, gan arī laikus, kad te dzīvojuši.

Salidojuma organizatore Modrīte Gusare, kura arī pati ir dzimusi un augusi Mālmuižā, gājusi arī Mālu skolā, stāsta, ka ļoti kupli bija apmeklēts pirmais salidojums. "Iepriekšējos gados vairāk sabrauca viesi no tāluma, vietējie nebija tik atsaucīgi. Cilvēki laikam bija uztvēruši, ka salidojums vairāk ir tiem, kas ir saistīti ar Mālu skolu. Šogad uzsveram, ka visi, kas kādreiz ir bijuši un arī tagad ir Mālu ļaudis, tiek laipni gaidīti uz šo salidojumu," saka M.Gusare.

Viņa atzīst, ka ir nepieciešamas šādas kopā sanākšanas reizes. "Ir cilvēki, kas pat atsakās no citiem svarīgiem pasākumiem, lai atbrauktu un satiktu savus skolas biedrus, bijušos kaimiņus. Tātad viņiem tas ir svarīgi. Mūsu salidojumos ir piedalījušies bijušie mālmuižnieki no Rīgas, Priekuļiem Cēsīm, Raunas, Palsmanes, Gaujienas, pat no Jēkabpils bija ieradusies kāda bijušā skolas direktora ģimene. Ceram, ka arī tagad varbūt ieradīsies vēl kāda bijusī skolotāja," cer M.Gusare.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas