Kosmosa tēmai veltītajā konkursā "Mums pieder debesis 2013" izvirzās arī gulbenieša darbs

Nacionālo Ziņu aģentūra informē, ka internetā noslēgusies balsošana par kosmosa tēmai veltītā jauniešu konkursa "Mums pieder debesis 2013" darbiem. "Konkursa uzvarētāji, kuri balvā saņems iespēju piedalīties starptautiskā kosmosa tēmai veltītā nometnē ASV, tiks paziņoti 1.jūnijā," stāsta Ventspils Augsto tehnoloģiju parka sabiedrisko attiecību speciāliste Madara Grinvalde.

Kopā par iesniegtajiem darbiem tika nobalsots 18 000 reižu. "Līderos ar 2980 balsīm meiteņu konkurencē izvirzījusies Rīgas Celtniecības koledžas vidusskolas audzēkne Paula Bloma ar projektu "Raidījums GalaxyTV". Savukārt zēnu konkurencē par labāko skatītāji atdzinuši Gulbenes novada Valsts ģimnāzijas audzēkņa Rinalda Bērziņa sniega raķeti "LV Space Shuttle" ," stāsta M.Grinvalde.

 

Iesniegtos projektus vērtēt sākusi žūrijas komisija piecu cilvēku sastāvā. Komisija ņem vērā gan dalībnieku vidējo atzīmi angļu valodā, gan idejas oriģinalitāti un jaunradi, gan darba kvalitāti un sarežģītības pakāpi, kā arī iespēju darbu izmantot tālāk, lai veicinātu izpratni un interesi par kosmosa tehnoloģijām Latvijas jauniešu vidū.

 

"Žūrijas vērtējums un skatītāju balsojums, izmantojot konkursa organizatoru izstrādātu formulu, tiks summēts kopā. Rezultātā tiks noteikti tie divi laureāti - zēns un meitene -, kas jūlija vidū dosies uz starptautisko kosmosa nometni ASV," norāda sabiedrisko attiecību speciāliste.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas