Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kravas auto vadītāji pārkāpj noteikumus

Kopš rudens uz ceļa, kas ved gar Stāķu pamatskolu, ir atjaunota transportlīdzekļu kustība. Lai arī ir uzstādīta ceļa zīme, kas liedz kravas automobiļu vadītājiem gar skolu braukt, tomēr ir šoferi, kas šo zīmi ignorē.


Stāķu pamatskolas direktore Diāna Šķēla stāsta, ka par šādiem gadījumiem skola ir ziņojusi gan Gulbenes novada domei, gan Stradu pagasta pārvaldei, gan arī ceļu policijai.


Satiksmes uzraudzības rotas vecākā inspektore Valda Gibala stāsta, ka par šo pārkāpumu patiešām no skolas ticis saņemts iesniegums, kurā konkrēti norādīts automašīnas numurs un sniegta informācija par situāciju, kāda izveidojusies pie skolas. Vainīgais autovadītājs ir noskaidrots, un viņam jau ir sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols un ir sodīts.


V.Gibala stāsta, ka, tā kā Stradu pagastā ir kokapstrādes ražotnes, tad palaikam kāds kravas transportlīdzekļa vadītājs pārkāpj tur uzstādītās ceļa zīmes. “Iebrauc zem zīmes numur 528, tas ir, dzīvojamā zona, un nobrauc gar pašu skolas slieksni, apdraudot gan skolēnu drošību, gan arī izdara likumpārkāpumu, jo kravas transportlīdzekļiem, kuriem masa ir virs 5 tonnām, tur nedrīkst braukt,” uzsver V.Gibala.


D.Šķēla atzīst, ka tagad, kad attiecīgās institūcijas ir iesaistījušās, situācija ir uzlabojusies. Tā kā satiksme gar skolu ir atjaunota, tad skolēniem kārtējo reizi tiek atgādināts par ceļu satiksmes noteikumu ievērošanu, par to, kā jāšķērso ceļš un ka uz ielas ir jābūt uzmanīgiem. Skolā bija ieradušies arī ceļu policijas darbinieki, kuri ar 1. līdz 5.klašu skolēniem vēlreiz pārrunāja ceļu satiksmes noteikumus.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas