Krievijā ir iecienīti "Dimdiņu" štovēti kāposti 27

Īsi pirms Līgosvētkiem Maskavā atklātajā trešajā Latvijā ražoto pārtikas preču stendā "Rižskij dvorik" (tulkojumā - Rīgas sēta), kas izvietots lielveikalos, plašajā preču klāstā atrodami arī Lizuma SIA "Dimdiņi" kāposti. Šā un otra ar Lizumu saistītā pārtikas uzņēmuma „Skrīveru saldumi" pārstāvis Guntars Šube "Dzirkstelei" saka, ka jau pusotru gadu ar šo Latvijā ražoto produkciju cenšas ienākt Krievijas tirgū.

"Šobrīd gūti pirmie rezultāti. Savu produkciju piedāvājam Maskavā, Pēterburgā un arī šīs kaimiņzemes reģionos. Krievijā mums ir trīs stabili sadarbības partneri. Maskavā ar sava sadarbības partnera starpniecību esam pārstāvēti vairākās lielās mazumtirdzniecības ķēdēs, kur tirgojam gan kāpostus, gan saldumus - konfektes "Gotiņa". No "Dimdiņu" kāpostiem šobrīd Krievijā populārākie ir štovētie kāposti ar šampinjoniem, kā arī štovētie kāposti klasiskie. Cenšamies attīstīt arī skābēto un marinēto kāpostu tirdzniecību," stāsta G.Šube.

 

Viņš piebilst, ka Krievijā "Dimdiņi" un "Skrīveru saldumi" kopumā piedāvā vairāk nekā 12 Latvijā tapušus pārtikas produktus. Katru nedēļu šie svaigie produkti aizceļo pāri robežai pie patērētājiem kaimiņvalstī.

 

"Iespējas attīstīt Latvijas produktu tirgu Krievijā ir, taču tas ir darbs, kas prasa lielu laika un investīciju ieguldījumu. Krievijas tirgus ir raksturīgs ar specifiskām vajadzībām. Tas nozīmē, ka vēl ilgi būs smagi jāstrādā, lai mēs šajā sadarbībā gūtu tos rezultātus, kādus vēlamies," uzsver G.Šube.

Pievieno komentāru

Komentāri 27

ethigueintedo

UcdXKFgbr ovulation test strips AeoIYAbmy pregnancy test kits FhpTTSmsd http://ovulationtest-strips.info/

pirms 8 gadiem, 2012.07.03 04:45

Kola no Pskovas

kvasenaja kapusta iz ka ih tam dim.. dimdimin eto gov (cenzura) no

pirms 8 gadiem, 2012.07.02 15:05

Laba ziņa

Tā ir laba ziņa, ka Lizuma "Dimdiņu" kāposti nopērkami ...Krievijā.
Starp citu, Krievijā ir ļoti stingras prasības pret jebkuru importēto pārtikas produktu ...

Tāpēc Gulbenes novada iedzīvotāji tik ļoti nekreņķējaties (lasu komentārus!).
Krievijā PAŠI zinās, ēst vai neēst "Dimdiņu" kāpostus ...

pirms 8 gadiem, 2012.07.02 06:34

Venjamins

butu tikai labi Gulbenei un tas reputacijai, ja tadu razotni ka dimdinu kaposti slegtu

pirms 8 gadiem, 2012.07.01 16:24

Biologiska saimnieciba nenodrosina piemeram ka gurkos vai tomatos nav parsniegta nitratu koncentracija. Palasiet gramatas un sapratisiet, ka slapekli satur pat kutsmeslojums. Bet bez meslojuma jums nekas neaugs labi. Viss atkarigs no daudzuma. Garantijas tapat nav. Ka ari neticu, ka sie "biologi" neizmanto mineralus.

pirms 8 gadiem, 2012.07.01 08:24

???

Kāpostus var pirkt no bioloģisko saimniecību zemniekiem. Var audzēt pats, ja ir kāds zemes gabaliņš. Visu var izaudzēt bez ķīmijas. Nebūt slinkam, painteresēties,kā audzēt bez ķīmijas,ieskābēt un lietot - uz veselību.

pirms 8 gadiem, 2012.06.29 19:32

Lai jau ir kimija, bet varbut ieteikt varat kadu kapostu pirkt veikala, svaigu vai skabetus... Kur kimijas nav? Varbut jus izaudzejat kapostus bez kimijas palidzibas? Uzrakstiet adresi, es piebrauksu lai nopirkt jusu preci. Bet ja jau kadam plutka piemetas, tas tiesam bija no kapostiem? Cik dienas nostaveja, vai varbut vel kauko edat, neticu ka visu dienu tik skabetos kapostus mocijat ieksa, gan jau vel kaukas bija. Ka ari jautajums ka glabajas tie kaposti veikala. To, ko maxsimas visadas tirgo, loti uzmanigi jaskatas uz kvalitaati. Un biezi sliktas kvalitates nav vainigs razotais, bet veikala darbinieki, kas gudro, kada veida so preci jums iesmeret.
Demzel tagad bez kimijas veikalos pilnigi neko nav iespejams nopirkt... vienigi ja pats majas neaudze, tad vari but parliecinats ka kimijas nav, un pat te ir viens mazs BET, ja zini pats ka un kada daudzuma lietot mineralmeslojumu. Pat sava izaudzeta kaposta var gadities nitratu liela koncentracija. Bet to bez analizem noteikt nevar.

pirms 8 gadiem, 2012.06.29 13:14

Suņi rej, karavāna iet tālāk. Lai veicas! Riebīgo komentāru autori ir daži nīkuļi, kuri paši neko nespēj.

kauns par komentētājiem. Fui! Tāpēc jau Latvija ir pakaļā, ka mēs paši pakaļas, skauģi, nūģi un burkšķi purkšķi.

pirms 8 gadiem, 2012.06.29 10:27

???

Dimdiņu kāposti ir ķīmiska bumba. Kaut kas neiedomājams, ka gotiņa neēstu kāpstus,bet Dimdiņkāpostus tur iemaldījusies gotiņa neēd. Sākumā arī mēs nopirkām šos kāpostus, un tikām pie vēdergraizēm un vieglām kājam, arī garša visai viduvēja.

Tā, draugi, nav kritika (dažs izsakās rupji), bet objektīvas produkcijas novērtējums. Paskatieties uz kāpostu laukiem - kāpostiņi zaļganzili (pārbaroti ar ķīmiju), bet nevienas nezāles. Īsts parauglauks, kas panākams tikai ar ķīmiju.

pirms 8 gadiem, 2012.06.29 10:02

kāposts

nu ko var cepties, negaršo neēdat,

var padomāt ka tā ir vienīgā ķīmija veikalu plauktos un visi te ir rāvušies glābt nabaga latviešu un tagad arī krievu veselību

tāda sajūta, ka visi negatīvie komenti ir izbijušie Dimdiņu strādnieki, kuri par sliktu darbu ir patriekti un tagad brēc kur vien var

varu piebilst, ka man nav nekāda sakara ar dimdiņiem, vai Audzišiem, vienkārši vēmiens nāk no Latvieša Skaudīgā

pirms 8 gadiem, 2012.06.29 06:19

Diez, cik no Dimdiņu kāpostiem ir miruši cilvēki? Mākat spriedelēt, bet pierādīt ar statistiku un pierādījumiem nevarat. Liela bezkaunība!

pirms 8 gadiem, 2012.06.28 23:40

Lallis

dimdinu skabetie kaposti ir Latvijas sausmiga NOKIA

pirms 8 gadiem, 2012.06.28 22:50

Citi DARBINIEKI gan stāsta pavisam ko citu. Ražu novācot jāstrādā gumijas cimdos,citādi pēctam rokas jēlas.

pirms 8 gadiem, 2012.06.28 22:38

darbinieks

Suņi rej , bet karavāna iet tālāk ! :-)
Dimdiņi un tie 100 latviešu cilvēki , darbinieki , ražo produkciju pēc labākās sirdsapziņas un visaugstākajā kvalitātē ! Gan skābētie kāposti , gan štovētie kāposti ir dabīgi un ļoti veselīgi.
Ir atrastas tehnoloģiskās metodes , ieguldīts liels darbs un līdzekļi , lai produkciju saražot bez konservantiem un ķīmiskām piedevām. Un tā ir patiesība !

pirms 8 gadiem, 2012.06.28 22:33

Dimdišs

Nu lūk,daži te vakariņās apēda mūsu dimdiņsū... un ķīmiskā reakcija ir momentāla. Apēd sū.. ,bet liekas ka ēdi konfekti !!!

pirms 8 gadiem, 2012.06.28 19:04

333

Apd...rst dimdinkapostus viegli te, bet ko jus pasi esat spejigi sarazot? Vai pasi tomatus vai gurkisus no marrutkivienzin kur audzetus nepirkat? Vai kadu citu preci veikala? Varbut pirms dir...t interneta paradisiet uz ko jus esat spejigi?

pirms 8 gadiem, 2012.06.28 18:20

Ne tikai pagaršoju, bet ar gardu muti ēdu regulāri! Tā kā dzīvoju pilsētā, pati neaudzēju, neskābēju, neštovēju. Pērku un ēdu!

pirms 8 gadiem, 2012.06.28 17:38

ej dēt kā nav kauna, tu pagaršo to produkciju un tad gudri runā.. kāda atšķirība savējie svešie, sū.. ir un paliek sū.. sauc kā gribi .

pirms 8 gadiem, 2012.06.28 17:34

Vietējās ziņas