Krīze neietekmēs ūdensvada projektu no Gulbenes uz Stradu pagastu 1

Gulbenes pilsētas domes priekšsēdētājs piektdien tikās ar vides ministru Raimondu Vējoni, lai runātu par ūdensvada projektu, kura realizācija ir uzsākta Gulbenē par Eiropas naudu. Vai ekonomiskā un finanšu krīze neliks iesaldēt šo projektu vai vismaz apturēt tā realizāciju Stradu pagasta Šķieneros un Stāķos, kur jau ir savs ūdensvads?

Gulbenes pilsētas domes priekšsēdētājs Nikolajs Stepanovs "Dzirkstelei" saka, ka tāpēc jau bija piektdien ieradies pie ministra, jo bija jāparaksta trīspusējs līgums.

 

"Ar Kohēzijas fondu, Eiropas atbalstītajiem projektiem tā nevar mētāties: šodien gribu tā, rīt citādāk. Tā nenotiek. Ja kāds tā domā, tad ļoti maldās. Tā var domāt tikai tie, kas paši nevienu šādu projektu nav realizējuši. Vienu reizi vajadzētu pamēģināt, tad zinātu, kā tas ir. Projekts - tas ir ļoti nopietni. Un Eiropas naudu neviens nedod par zilām acīm. Tur stāv kontrolētājs aiz kontrolētāja," uzsver N.Stepanovs.

 

SIA "M.T.Z.-Serviss" valdes loceklis Vasilijs Zagoruiko "Dzirkstelei" saka, ka viņam pilsētas domes ietiepība nav saprotama šodien, kad palielinās bezdarbs, jo nākamgad stasies spējā 21 procenta pievienotās vērtības nodoklis.

 

"Kur tikai painteresējies, visur ir štatu samazināšana. Cilvēkus atlaiž no darba. Daudzi jau domā , ka vispār jāatslēdz apkure un ūdens padeve, jo viņiem nav naudas, lai maksātu par komunālajiem pakalpojumiem," viņš saka.

 

Esot nesaprotami, kāpēc pašvaldība nekā nereaģē uz publiski pausto kritiku. Rodas sajūta, ka dažs labs domājot tā: lai suņi rej, karavāna iet tālāk.

 

"Kauns no cilvēkiem. Visi smejas," saka V.Zagoruiko.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

āzis

Zagoruiko kungs, vai tie''sām Jūs nesaprotiet, kad šinī variantā kādam pus miljons stabili tiks kabatā ,tāpēc ari viņi neklausās tautu.Stepanovs ar Vīganti uz vienu roku.

pirms 12 gadiem, 2008.12.15 15:15

Vietējās ziņas