Krustaceļā Gulbenē piedalās pusotrs simts cilvēku 4

Mazu ceļa gabaliņu ārpus ikdienas steigas un rūpēm, lai aizdomātos par dzīves jēgu, Lielajā Piektdienā aptuveni pusotrs simts cilvēku pa Gulbenes ielām kopā gāja krustaceļu. Gājiens veda no luterāņu dievnama uz katoļu baznīcu. Kopā gāja gan šo divu, gan citu Gulbenes kristīgo draudžu pārstāvji. Gājienam pievienojās arī citi, kuru sirdī ir ticība vai vismaz vajadzība ticēt.

Ļaudis veda aiz sevis un 14 pieturvietās par Jēzus nesto krustu atgādināja luterāņu mācītājs Ilgvars Matīss un katoļu draudzes prāvests Vjačeslavs Bogdanovs. Gājiena dalībniekus pavadīja un par ceļu satiksmes drošību gādāja Valsts policijas pārstāvji.

Esot ceļā, kristieši dziedāja Dieva dziesmas, lūdzās un katrā pieturvietā runāja Tēvreizi. Šim notikumam bija daudz aculiecinieku – garāmejošie vai braucošie. Pārsvarā bija jūtama pozitīva attieksme. Savukārt gājiena dalībnieki, kuri šo ceļu pavadīja klusās iekšējās pārdomās, aizlūdza ne tikai par sevi un piederīgajiem, bet par visiem novada un Latvijas iedzīvotājiem un par mūsu kopējām mājām
– Latvijas valsti.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

XS

Lai Dievs svētī mūsu pilsētu un visu Latviju !

pirms 6 gadiem, 2014.04.18 21:54

nevaru saprast

Dievs ir tāds varens un visu varošs,bet viņam vienmēr ir problēmas ar naudu.Kā sper kāju baznīcā,tā uzreiz kāds ar ziedojumu kasti uzreiz klāt.

pirms 6 gadiem, 2014.04.19 11:23

xs

Domā ko raksti, tas ir normāli kad mums kā tautai, kristiešiem ir jāuztur savas baznīcas.
Tev ar varu liek mest iekšā kāds? Jā, jā redzēju viens nospārdīts no baznīcas laukā rāpoja, jo neziedoja!:)
Laikam tas tu biji,,,, nevaru saprast,!

pirms 6 gadiem, 2014.05.30 12:09

to-nevaru saprast

Saki lūdzu kāds sakars tavam komentāram ar konkrēto rakstu?

pirms 6 gadiem, 2014.04.19 15:40

Vietējās ziņas