Kur lai noliek velosipēdu pie Gulbenes novada vidusskolas? 5

Gulbenē novada vidusskolas skolēniem ir problēmas ar velosipēdu novietošanu pie skolas. Esošā novietne ir par mazu, lai visi to varētu izmantot. Šādu informāciju “Dzirkstele” ir saņēmusi no vairākiem skolēnu vecākiem. Viņu vēlme – pie skolas abiem korpusiem (Līkajā un Skolas ielā) vajag jaunas novietnes velosipēdiem, lai tie netiktu bojāti. Ieteikums – novietne ar nojumi.
Komentē Gulbenes novada pašvaldības vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Kalmane: “Gulbenes novada vidusskolā šī problēma jau bija konstatēta. Šobrīd skola apzina aptuveno velosipēdu skaitu, lai saprastu, cik lielas novietnes abās skolas adresēs nepieciešams izveidot. Šīgada budžetā tas gan nav plānots, tāpēc, kā jau minēju, tiek skaitļots, cik un kādas novietnes veidot, cik tas izmaksās, lai varētu šo summu pieprasīt 2021.gada budžetā.”
Šobrīd., kā noskaidrojusi “Dzirkstele”, pie skolas novietoto velosipēdu drošību garantē videonovērošanas sistēma.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

JPTV

Kā parasti, neargumentētas atrunas no domes. Problēma iepriekš domei konstatēta, bet naudas neesot. Būtu vien vēlme šo lietu dēļ bērniem sakārtot ātri, risinājums atrastos. Un vēl, tā aka pie grāmatnīcas Zvaigzne ABC uz Ābeļu ielas joprojām nav savesta kārtībā. Tā ir tikai un vienīgi neizdarība.

pirms 28 dienām, 2020.09.30 11:19

!!!

Vispirms ir jāiemācās kājām staigāt!

pirms 27 dienām, 2020.09.30 13:05

Kur palika

Spārītes parkā puse apgaismes spuldzes nedeg! Jaunjā projektā naudas pietrūka?

pirms 27 dienām, 2020.09.30 17:23

tā ir

Sīkie lec ar tiem riteņiem pirms un pēc stundām kā traki. Ar kājām jāiet, nevis braukājot jāaodraud satiksmes drošība! Kad uzbrauks kādam, tad gan šoferi vainos! Lecot pāri zebrām i neskatās vai ir droši, vai nav!

pirms 25 dienām, 2020.10.03 07:08

Berni

Met krūmos riteņi lai stāv beiksies. stundas savāksi to riteņi ka ārzemēs.

pirms 18 dienām, 2020.10.10 08:15

Vietējās ziņas