Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kuri būs “Bāzes” apakšīrnieki? 1

Vēsturiskajā ēkā Gulbenē, Brīvības ielā 22, kuru pierasts dēvēt par nevalstisko organizāciju centru, turpmāk bez atlīdzības pašvaldība telpas nodos lietošanā tikai sabiedriskā labuma organizācijām.

Nodibinājumiem, kuriem nav šāda statusa, par telpu izmantošanu būs jāmaksā. Šādu kārtību paredzēts apstiprināt 27.oktobra novada domes sēdē.

Šobrīd pašvaldībā saņemts iesniegums tikai no novada invalīdu biedrības ar lūgumu nodot lietošanā divas telpas. Minētā biedrība ir sabiedriskā labuma organizācija. Par pārējām telpām ēkā būs atbildīgs jauniešu centrs “Bāze”, kas ir pašvaldības iestāde, kurai ir tiesības dot telpas apakšīrniekiem. Nav ziņu, vai šajā mājā kādas telpas lietot grib biedrība “Gulbenes NVO apvienība”, kura gan neesot sabiedriskā labuma organizācija un kuras reālā darbība vispār neesot jūtama. Ja vēl kādas citas biedrības vēlas lietot telpas Brīvības ielā 22, pašvaldība to izskatīs. Deputāti to pārrunāja 19.oktobra tautsaimniecības komitejas sēdē.  

Kopš septembra “Bāze” un novada invalīdu biedrība pagaidu mājvietu ir radusi citā pašvaldībai piederošā ēkā - Gulbenē, Vidus ielā 7, jo Brīvības ielā 22 notiek jumta konstrukcijas pārbūve.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

NVO "Skābe"

Forši, protams, to ēku remontēt ik pēc pāris gadiem, lietderīgi ieguldīta nauda, bet jautājums ne par to. Kāpēc JC "Bāze" un citas organizācijas nevēlas patstāvīgi pārcelties uz Vidus ielu 7 jeb kādreizējo Bērzu skolu? Atrašanās vieta labāka, telpas plašākas un jau izremontētas.

pirms 3 gadiem, 2016.10.25 20:34

Vietējās ziņas