Kurš nomās “Lāčausi”?

Atpūtnieku iemīļotajā vietā - “Lāčausī” pie Stāmerienas ezera – arī šovasar ir jādarbojas kafejnīcai! 29.maijā Gulbenes novada deputāti lems par kafejnīcas nomas tiesību izsoli. Objekta kopējā platība ir 84,5 kvadrātmetri. “Dzirkstele” to uzzināja pašvaldībā.

Par šo jautājumu deputāti lems, pamatojoties uz SIA “Sonāte” iesniegumu novada domei. “Šis uzņēmums vēlas no pašvaldības nomāt kafejnīcu “Lāčauss”. Tāpēc notiks nomas tiesību izsole. Informācija par to un pieteikšanas termiņi būs publicēti novada domes mājas lapā. Nav teikts, ka par nomnieku kļūs tieši “Sonāte”,” “Dzirkstelei” saka novada domes Administratīvi juridiskās nodaļas vadītāja Vita Kravale.


“Šī atpūtas vieta pie Stāmerienas ezera ir svarīga arī pilsētniekiem. Tagad tur ir izveidots norobežojums, cik tālu var piebraukt ar automašīnām. Ir labi, ka būs arī kafejnīca. Ir ugunskura vieta. Šī vieta pie ezera ir publiski pieejama un par atpūtu pie ūdeņiem šeit nav jāmaksā,” “Dzirkstelei” uzsver novada domes deputāts Ivars Kupčs. Viņš piebilst, ka ezera krastā ir arī Smoņu senkapi. Atpūtniekiem ir jāizturas ar cieņu pret tiem.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas