Kustinām iekšiņu, kustinām āriņu atkal bērnu bibliotēkā!

Gulbenes bērnu bibliotēkā pirms dažiem gadiem lielu popularitāti guva pasākumu cikls pirmskolas vecuma bērniem “Kustinām iekšiņu, kustinām āriņu”, kurās bērni kopā ar bibliotekāri lasīja grāmatu un tad kopā ar deju skolotāju mācījās pareizi kustēties, apguva ritmiku un deju soļus, kā arī mācījās Zumbu.

Pēc šo nodarbību beigšanās daudzi vecāki taujāja pēc nodarbību turpinājuma. Beidzot varam apstiprināt, ka nodarbību cikls “Kustinām iekšiņu, kustinām āriņu” tiek turpināts!

Gaidām mazo pirmskolas vecuma bērnu un viņu vecāku pieteikšanos nodarbībām, kuras atsāksies no 3.novembra Gulbenes bērnu bibliotēkā. Nodarbības notiks bērniem, kuriem ir pieci un vairāk gadi un kuri vēl nemācās skolā. Nodarbības sāksies 18.00 otrdienas vakaros un turpināsies līdz 19.20. Sākumā bibliotekāŗe Solvita Lībere aktīvi lasīs kopā ar bērniem kādu jaunu bilžu grāmatu, pārrunās to. Tad deju skolotāja Solvita Jansone mācīs bērniem pirmos deju soļus, ritmiku, kā arī vingros kopā ar bērniem. Nodarbību cikls šajā gadā ilgs līdz decembra vidum un atsāksies nākamajā gadā.

Gaidām pieteikumus līdz 29.oktobrim. Nenokavējiet, jo vietu skaits ir ierobežots telpas dēļ.

Pietiekties var zvanot – 64473266, rakstot – solvita.libere@gulbenesbiblioteka.lv, vai atnākot personīgi uz bērnu bibliotēku darba laikā no 11.00 līdz 18.00.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas