Labākie skolēni dodas ekskursijā 2

Stāķu attīstības biedrība organizēja mācību ekskursiju Stāķu pamatskolas skolēniem, kuriem bija labi mācību sasniegumi pirmajā semestrī.

Stāķu pamatskolas skolotāja un Stāķu attīstības biedrības valdes locekle Elēna Obrumāne stāsta, ka kopumā 54 1. līdz 9.klašu skolēni devās ekskursijā uz Rīgu. Dažiem skolēniem šī bija pirmā reize, kad devušies aplūkot galvaspilsētu. Ceļa izdevumus apmaksāja SIA „Gaujas koks".


5. līdz 9.klašu skolēni apmeklēja Saeimu un vēroja vienu no parlamenta plenārsēdēm. "100 gudrie vīri un sievas tobrīd sprieda par izmaiņām administratīvajā kodeksā saistībā ar latviešu valodas nelietošanu. Pārsteidza atšķirīgo viedokļu diapazons, deputātu uzstājība savu uzskatu pierādīšanā. Sēdes darba gaitu uzraudzīja žurnālisti, starp kuriem atpazinām daudzas televīzijas ekrānos redzētas sejas. Paldies par viesmīlību Saeimas deputātiem Ilzei Viņķelei un Andim Caunītim!" saka E.Obrumāne. Skolēni viesojās uz sarunu arī "Vienotības" frakcijas darba telpās, kur bija iespēja uzzināt par deputāta darba niansēm ārpus plenārsēdēm.


Savukārt 1. līdz 4. klašu audzēkņi apmeklēja Rīgas zooloģisko dārzu. Lai arī diena bija lietaina un apmākusies, tas nebiedēja zinātkāros jauniešus iepazīt zoodārzā mītošos dzīvniekus. Visvairāk bērniem patika Tropu māja un žirafes.


Dienas otrajā pusē abas skolēnu grupas apmeklēja Latvijas Dabas muzeja ekspozīciju un iesaistījās muzejpedagoģiskajās programmās, kuras izvēlējāmies atbilstoši skolēnu vecumposmam.


Skolēni saka paldies Stāķu attīstības biedrībai un SIA „Gaujas koks" par aizrautīgo, notikumiem bagāto, daudzveidīgo ekskursiju.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

KELLIJA

Tieši tā! Reizē liekas, ka pedagogi nokrituši no citas planētas!Neko nesaprot no reālās dzīves un dara pāri tiek, kam jau ir grūti....

pirms 10 gadiem, 2011.04.21 11:56

cx

Viss jau ir labi, bet tādā vecumā šķirot bērnus sekmīgie un ne tik sekmīgie nav diez ko labi. Jo tas jau nav atkarīgs no bērna, bet gan no vecākiem, audzināšanas, apstāļiem, skolas un galu galā no tā ar ko daba apveltījusi....kuram vairāk, kuram mazāk...un prakstiski ir tā, ja tev ir paveicies ar prātu un labā ģimenē esi audzis, tad viss ok,te arī ir citas privilēģijas, ekskursijas u.t.t... ja nē tad "norakstāms"..bieži vien dzīvē gan ir pretēji...Esmu bijusi pati "slikto" pusē un zinu cik tas ir pazemojoši...un pārsvarā visiem kuriem slikti gajā mācībās arī ģimenēs ne īpaši labi gāja...

pirms 10 gadiem, 2011.04.20 16:13

Vietējās ziņas