Labdarības akcija „iziet ielās” (papildināts)

Šonedēļ rūķu brigāde devās sagādāt prieku Gulbenes slimnīcas bērnu nodaļas bērniem. Rūķi spēlējās un rotaļājās ar bērniem, radot svētku sajūtu un noskaņu slimnīcā. Šo labdarības akciju organizē Gulbenes jaunieši..

 “Dzirkstele” jau rakstīja, ka jauniešu klubs “Dēms” un jauniešu centrs “Bāze” ir noorganizējuši labdarības akciju, aicinot līdzcilvēkus radīt brīnumu sajūtu kopā, ziedojot rotaļlietas, zīmuļus, konfektes vai citas noderīgas lietas veikalos “Santa”, “Laima”, grāmatnīcā “L - grāmata”.

 

Jauniešu kluba “Dēms” vadītāja Anita Birzniece “Dzirkstelei” saka, ka ziedot vēl varēs līdz pat pirmdienai, jo pirmdien notiks mantu šķirošana, lai tās pēc tam varētu nogādāt tiem, kuriem tās visvairāk ir nepieciešamas.

 

Nākamnedēļ rūķu brigāde izvadās sarūpētās dāvanas daudzbērnu un trūcīgajām ģimenēm. Rūķi apciemos arī vientuļos sirmgalvjus. Ir ieplānots apmeklēt 15 vecos ļaudis, kuriem tiks dāvināta maza eglīte, svece un atnests arī kāds našķis. Rūķi kopā ar sirmgalvjiem pakavēsies ilgāk – iedzers tēju un parunās par dzīvi. Ja būs nepieciešams, rūķi palīdzēs sanest malku vai ūdeni, iztīrīs kādu mājas vai pagalma stūri, izvedīs veco vīru vai sievu pilsētā un parādīs Gulbeni vakara gaismās.

 

A.Birzniece norāda, ka cilvēki ir atsaucīgi un piedalās jauniešu rīkotajā labdarības akcijā.

 

“Šogad cilvēki ne tikai ziedo mantas veikalos, bet arī atved mums tās personīgi. Iestādes ir ziedojušas naudu, tāpēc mēs varam nopirkt arī konfektes,” teic A.Birzniece.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas