Labdarības akcijai - liela atsaucība 1

Gulbenes "Rotaract" kluba jaunieši jau otro gadu pēc kārtas Ziemassvētkos organizē labdarības akciju "Nopērc nieku - sagādā prieku". 22. un 23.decembrī ikviens gulbenietis, kas iepirkās veikalos "Maxima" un "Elvi", tika aicināts kādas preces no sava iepirkumu groza ziedot maznodrošinātajām ģimenēm.

Kluba prezidente Inguna Luika stāsta, ka jaunieši jau 21.decembra vakarā kopīgi cepuši piparkūkas, ar ko pacienāt ziedotājus. Dāvinātājiem sarūpētas arī nelielas apsveikuma kartītes.

 

"22.decembrī kopā ar mūsu palīgiem - Rūķiem un Salavecīšiem - agri no rīta devāmies uz veikaliem, lai sāktu akciju. Jau pirmajās stundās bija jūtama liela cilvēku atsaucība. Naski nācās darboties ne tikai kluba biedriem, bet arī palīgiem," stāsta I.Luika.

 

"Mūsu ziedotāju pulkam pievienojās arī Gulbenes tirgus, kas saziedoja lielu daudzumu ar jauniem apģērbiem un apaviem. Mūs visus vienoja mērķis saziedot un sagādāt pārsteigumu pēc iespējas vairāk maznodrošinātajām daudzbērnu ģimenēm."

 

Viņa pateicas gan aktīvajiem palīgiem, kas motivēja gulbeniešus ziedot, gan arī visiem Gulbenes iedzīvotājiem, kuri šogad bija ļoti atsaucīgi. "Bez pārtikas mēs ieguvām arī rotaļlietas un dažādas sadzīvē nepieciešamas preces. Paldies tirgus meitenēm, kuras ir milzīgs atbalsts, un, protams, veikaliem "Maxima" un "Elvi", kuros mēs varējām veikt šo akciju."

 

Šogad "Rotaract" jaunieši kopā ar saviem palīgiem ar labdarības akcijas palīdzību svētkos varēja iepriecināt nedaudz vairāk kā 40 ģimenes, kas ir dubultliels skaits salīdzinājumā ar pagājušo gadu. Jaunieši šo tradīciju cer turpināt arī nākamajā gadā.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas