Labdien, cienījamais lasītāj!

Vispirms gribu sirsnīgi pateikties par uzticību savam vietējam laikrakstam "Dzirkstele", jo tieši Jūs - lasītāji - esat spēka un iedvesmas avots, bez kā avīze nepastāvētu.

Šogad esam daudz darījuši, lai uzlabotu piedāvājumu lasītājiem. „Dzirkstele" ir ieguvusi modernu dizainu, kas avīze lasīšanu padara ērtāku. Mēs esam rakstījuši par visu svarīgāko, kas notiek mūsu rajonā, cenšoties ar publikācijām ietekmēt, lai lietas virzās pozitīvi. Tā būs arī turpmāk, jo mums rūp jūsu domas!

 

Lasītāju vēstules, tālruņa zvani vai nāciens uz redakciju - tas viss ir ļoti svarīgi laikraksta veidošanā. Reizēm kāds vēlas tikai aci pret aci pateikt, ko domā par avīzē rakstīto. Citreiz kādam ļoti vajag sabiedrībai darīt zināmu savu problēmu, viedokli vai bažas.

 

Nav jākaunas pēc iespējas biežāk vērsties redakcijā ar jebkuru jautājumu. Tas ir mūsu darbs un pienākums klausīties, palīdzēt, vēstīt. Laikraksta veidotāji ir starpnieki, vēstneši, kas mums visiem kopā palīdz ieraudzīt mūsu dzīvi, kāda tā ir, lai visi kopā mēs to veidotu labāku.


Nākamais gads mums visiem un katram kā pašvaldības iedzīvotājam būs nozīmīgs, jo gaidāmas novadu vēlēšanas. Kā jaunajā novadā dzīvosim, ir atkarīgs no mums pašiem, tāpēc "Dzirkstelē" aktīvi informēsim par vēlēšanām, kandidātiem, lai jūs apdomīgi varētu izvērtēt tos, kuri turpmāk ietekmēs notikumus pašvaldībās.


Tāpat kā iepriekšējos gadus reizi nedēļā saņemsiet krāsainu TV programmu. Pielikums "Dzīvesprieks" nākamajā gadā būs kļuvis par krāšņu un biezu žurnālu ar daudz bagātāku saturu, kuru saņemsiet reizi mēnesī.


Mēs piedāvājam Jums noformēt nākamā gada abonementu par īpašu - šīgada - cenu Ls 3,10 mēnesī, ja abonēsiet to pie mums - redakcijā (piegādās avīzi Latvijas pasts).


Rēķinoties ar ekonomisko situāciju valstī, iesakām izvēlēties Automātiskās apmaksas abonementu, kas ir ērtākais abonementa apmaksas veids ar daudzām priekšrocībām - mēs piedāvājam zemāku komisijas maksu nekā apmaksājot rēķinu pastā vai bankā, t.i., tikai Ls 0.20. Jums vairs nebūs jātērē laiks - maksa par avīzi automātiski tiks pārskaitīta no Jūsu konta, turklāt vairs nekad nebūs jāpiedzīvo nepatīkamā situācija, kad ir aizmirsies pagarināt abonementu.

 

Ļoti svarīgi ir tas, ka nevajadzēs maksāt uzreiz lielu summu, jo Jūs paši varat noteikt, cik bieži veikt maksājumus - katru mēnesi vai pa lielākiem periodiem. Turklāt, ja Jūs tagad pieteiksieties Automātiskā maksājuma abonementam, visu 2009. gadu maksāsiet par laikrakstu 2008. gada cenu.

 

Mēs atjaunojam arī labo tradīciju - iespēju komplektā ar „Dzirksteli" izdevīgi abonēt laikrakstu „Diena".

 

Un visi abonenti, kas laikrakstu abonēs redakcijā, zvanot 80001500 vai abonējot internetā www.dzirkstele.lv, www.diena.lv/abonesana, automātiski piedalīsieties loterijā, kurā pieci laimētāji saņems bezmaksas gada abonementu kādam no izdevniecības „Dienas Žurnāli" izdevumiem pēc pašu izvēles.

 

Turklāt visus abonentus sagaida īpaša dāvana no mums - praktiskais un krāšņais „Dzirksteles" kalendārs, kuru saņemsiet kopā ar kādu no pirmajiem 2009.gada numuriem.


Ceru redzēt Jūs „Dzirksteles" lasītāju pulkā arī nākamajā gadā! Mēs turpināsim pilnveidot laikrakstu un rūpēties, lai tas vienmēr būtu Jūsu pastkastītē.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas