Labiekārto celiņu uz estrādi un stadionu 10

Jau pēc nepilniem diviem mēnešiem svinēsim ceturtos Novada svētkus, šoreiz tiekoties Litenē. Lielākā daļa svētku pasākumu risināsies “Parkalīcī” - upes ieskautajā līcī, kur atrodas brīvdabas estrāde un sporta stadions, kur vienmēr notiek dažādi pasākumi. Gatavojoties Novada svētkiem, ir uzsākti remontdarbi celiņam, kas ved uz “Parkalīci”.

Kā atzīst Litenes pagasta pārvaldes vadītājs Vilnis Lapiņš, stāvais celiņš sagādāja problēmas nokļūšanai uz līci gan vecākiem cilvēkiem, gan arī vecākiem ar bērnu ratiņiem, tādēļ tika pieņemts lēmums par šī celiņa pārveidošanu un uzlabošanu. Pārvaldes vadītājs uzsver, ka celiņa remontdarbi bija nepieciešami un plānoti jau sen. “Vēlamies sakārtot šo celiņu ne tikai saistībā ar gatavošanos Novada svētkiem, bet vairāk gan mūsu pašu pagasta vides uzlabošanas dēļ. Šobrīd ir radusies iespēja sakārtot šo celiņu. Tas tiešām bija vajadzīgs! Pie mums brauc arī jaunlaulātie, kuri vēlas aiziet uz tiltu, taču, pieejot un ieraugot nokļūšanas iespējas, viņi no šīs domas atsakās,” stāsta V.Lapiņš.


Celiņu iepriekš veidoja lieli pakāpieni ik pēc kāda posma. Turpmāk tas viss būs vienā līmenī, bez pakāpieniem, lai var nobraukt gan vecāki ar ratiņiem, gan pārvietoties arī cilvēki ar kustību traucējumiem, gan nobraukt arī ar velosipēdu. Darbu laikā celiņu paredzēts nobruģēt, ierīkot atpūtas zonu, kā arī uzstādīt apgaismojumu un margas. V.Lapiņš atklāj, ka darbi tiek veikti no budžeta līdzekļiem un izmaksās apmēram 10 000 eiro.


“Šodien, 31.maijā, atklās estrādi, kad Litenē tiek gaidīti ciemiņi, un jūnija sākumā ir izlaidumi. Gribam, lai šie darbi ir  paveikti,” saka pārvaldnieks.


Piebilstams, ka Novada svētki “Litenes ritenī” Litenē notiks 5.jūlijā.

Pievieno komentāru

Komentāri 10

Onka

Šito štelli sen vajadzēja,tie murga pakāpieni bij kautkas nenormāli debīls,laikam jau ka Ratsepa laikos būvēts tas visu izsaimniekoja...

pirms 7 gadiem, 2014.05.31 11:59

haha

Tavai zināšanai, Ratseps visus projektus projektēja, un tie nebija slikti. tikai tos lielākos nopelnus saņēma Lapiņš, kad tika pārvēlēts priekšnieks. Stadions arī ir Ratsepa taisīts, viņš vaitad ir slikts? turas vēl šo mīļu brīdi. Estrāde arī bija viņa laikos taisīta, kurā šodien norisināsies Estrādes atklāšana:)

pirms 7 gadiem, 2014.05.31 12:37

Hmm

Vai tik haha nav pats Ratseps,nav ko naidu kurināt šodienas versijā liekas ka taciņa ir sakarīga

pirms 7 gadiem, 2014.05.31 16:20

Zelma

Jā man patika, vakardien biju nav vairs jāmokās pa trakajiem pakāpieniem

pirms 7 gadiem, 2014.05.31 12:01

skaisti!

Apsveicu liteniešus,tiešām ļoti skaisti izdomāts un sakopts celiņš.

pirms 7 gadiem, 2014.05.31 12:32

Cilvēks kas zin Niku un Rinaldu, no Ličas :D

Rinaldam, un Nikam jau zbis būs tagad Litenē dzīvot :D

pirms 7 gadiem, 2014.05.31 22:43

rinalds

Tagd vismaz puikas ar močiem varēs augšā lidot.

pirms 7 gadiem, 2014.06.01 14:08

qqq

Maijai paldies par koncertu,skaists,tikai pamaz cilvēku,Ainars Bumbiers izcils,Ratseps ari foršs čoms,ne vainas,nevajag klačot ,tad sliktu cilvēku nebūs.

pirms 7 gadiem, 2014.06.01 21:14

Nikolajs

racepa būvētais stadions ir ''loti nekvalitatīvs veidojums, jo katru gadu pavasra plūdu laikā aplūst, tādēļ jaatzīmē ,ka raceps ir nesis lielu postu Litenei

pirms 7 gadiem, 2014.06.03 12:17

ainas tante

....novertejiet to labo ko cilveks dot otram, un cik daudz tu pats esi devis savam pagastam, pilsetai un tad vari tenkot par izsaimniekosanu.....liteniesiem vajadzetu lepoties ar cilvekiem , kas ir panakusi , lai litene butu sakopta.paldies Lapina kungam , ka vins rupejas gan par stadionu, gan visu parejo teritoriju uztur kartiba

pirms 7 gadiem, 2014.06.05 19:28

Vietējās ziņas