Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Labiekārto Rīgas ielu 8

Darbi rit pilnā sparā, jo tiek labiekārtota Rīgas ielas gājēju zona Gulbenē, posmā no Ābeļu ielas līdz Ozolu ielai.

Gulbenes novada domes Attīstības un īpašumu nodaļas zemes ierīcības inženiere Anita Deksne "Dzirkstelei" stāsta, ka ir plānots divu nedēļu laikā darbus pabeigt. Projekta gaitā ir plānots veidot krāšņus dekoratīvo kokaugu un vasaras puķu stādījumus, izveidot ērti pieejamus atkritumu konteinerus, uzstādīt soliņus, kā arī izgatavot un uzstādīt informācijas stendu, uz kura iedzīvotāji varētu iepazīties gan ar tuvākajiem pasākumiem, gan paši izvietot savus privātos sludinājumus. Iepriekšējais informācijas stends bija bēdīgā stāvoklī.

 

"Cerams, ka iedzīvotāji novērtēs, ka pilsētā būs vēl viena jauna un skaista vieta," saka A.Deksne.


Teritorijā ir plānots izveidot bruģētus celiņus, kā arī izvietot lielus akmeņus, kuros laika gaitā vai katru gadu tiks iegravēti Gulbenes pilsētai nozīmīgu cilvēku un notikumu raksturīgākie simboli.


Gulbenes novada domes mājaslapā ir informācija, ka ir noslēgts līgums ar SIA „RCI Gulbene" par labiekārtošanas darbu veikšanu. Gulbenes novada dome ir noslēgusi arī līgumu ar SIA „Ceļu Komforts" par būvuzraudzības veikšanu visā objekta būvniecības laikā, kā arī ir saņemta būvatļauja darbu veikšanai.


Projekta attiecināmās izmaksas 6750 lati, no tām 75 procenti jeb 5062,50 latus sedz Eiropas Lauksaimniecības fonds lauku attīstībai.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

asfalta rupnīca, jau vaļā atvērusies,bet darbi jo projām nenotiek pie ielām ( dzirdēju ka pilsētai nēsot naudas)

pirms 9 gadiem, 2011.05.08 21:27

kad pilsēta salabos iekritušos bruģus, daudzās vietās ,ļoti neglīti iskatās

pirms 9 gadiem, 2011.05.08 21:24

ZR13

man patīk doma par akmeņiem ar gravējumu. tas būs diezgan interesanti.

pirms 9 gadiem, 2011.05.07 15:07

jauki, ka būs vēl viens sakopts stūrītis pilsētā. tā turpināt.

pirms 9 gadiem, 2011.05.07 13:45

Tu

Māki uzrakstīt ar garumzīmēm? Liekas, ka tu pats nāc no ''oranžajiem''.

pirms 9 gadiem, 2011.05.07 12:59

Graukskis

krizes laika labak butu sakosi fundamentali labot ielas Stacijas apkaime, nevis barot ar naudu orandzos RCI Gulbene, kuri celtniecibas izmaksu tame parasti ieliek 50% uzcenojumu

pirms 9 gadiem, 2011.05.07 11:14

Vietējās ziņas