Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Labiekārtos Lizuma muižas parku 1

Atbalstu ir guvis Lizuma pagasta pārvaldes izstrādātais projekts “Lizuma muižas vecā parka jaunā dzīve”. Par to informē Gulbenes novada dome.

Projekta mērķis ir labiekārtot Lizuma muižas parku, izveidojot to par vietu, kurā var pulcēties visu paaudžu iedzīvotāji. Kopumā projektu paredzēts īstenot trīs kārtās. Projekta pirmās kārtas gaitā tiks veikta bruģētu gājēju celiņu izbūve gar kanāla malu un bijušā skolas augļu dārza teritorijā, veikta apgaismojuma ierīkošana, apzaļumošana un atpūtas soliņu izvietošana. Projekta rezultātā tiks sakārtota parka infrastruktūra. Viena no galvenajām aktivitātēm, kas ir jāveic, uzsākot parka atjaunošanu, ir kanāla tīrīšana. Lai to paveiktu, tiks organizētas talkas, kurās, izmantojot pagasta tehnisko bāzi, iedzīvotāju atbalstu, tiks sakopts kanāls.

Februāra beigās noslēdzās iepirkums par promenādes izbūvi. Iepirkumu procedūras rezultātā ekonomiski izdevīgāko piedāvājumu iesniedza SIA “Ambergold”. Projekta realizācija paredzēta līdz šī gada decembra beigām.

Projekta “Lizuma muižas vecā parka jaunā dzīve” attiecināmās izmaksas ir 25 000 eiro, no tām 90 procenti jeb 22 500 eiro ir eiropas Lauksaimniecības Fonda lauku attīstībai finansējums un 10 procenti jeb 2500 eiro - pašvaldības līdzfinansējums.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Ance

Nevar saprast,vai atkal direktore to izdomāja. Vēl nepietiek,ka jau tagad pie soliņiem,kur spēlējas bērni un ir rotaļu laukums ir pilns ar dzērājiem(jauniem un veciem),skolēnus ieskaitot. Končiki,piespļaudīts,alus pudeles un bundžas un tt. Vēl kaut ko vajag. Ne par velti skolai ir 2sētnieki. Vajadzēs vēl. Vai kaut kur pilsētā vēl ir tik daudz vienā iestādē? Nav jau māksla iekārtot,bet pēc tam uzturēt.

pirms 4 mēnešiem, 2018.03.15 11:15

Vietējās ziņas