Labklājības ministre apmeklēs sociālās aprūpes centru "Litene"

Labklājības ministre Iveta Purne(ZZS) rīt, 21. novembrī, piedalīsies Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas izbraukuma sēdē, apmeklējot sociālās aprūpes centrus Gulbenes un Balvu rajonos.

I.Purne viesosies Gulbenes rajona specializētajā valsts sociālās aprūpes centrā „Litene", Balvu rajona sociālās aprūpes iestādē „Balvi", kā arī vardarbībā cietušo bērnu rehabilitācijas centrā Rugāju pagastā.

 

Labklājības ministres preses sekretāre Gunta Skrebele informē, ka paredzēta tikšanās ar Balvu rajona padomes un Rugāju pagasta padomes pārstāvjiem, kā arī sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības sniedzējiem.

 

"Savukārt 22. novembrī ministre reģionālajā vizītē apmeklēs Ludzas rajona sociālās aprūpes un rehabilitācijas centru "Istra", kā arī tiksies ar Ludzas rajona padomes priekšsēdētāju Juri Dombrovski," stāsta preses seretāre.

 

„Labklājības ministrija ir ieinteresēta nodrošināt kvalitatīvu sociālo pakalpojumu sniegšanu, tāpēc ir būtiski izvērtēt valsts sociālās aprūpes centru darbu un rast efektīvāko risinājumu centru darbības uzlabošanai," norāda I. Purne.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas