Labklājības ministre plāno apmeklēt Gulbenes novadu 1

Piektdien, 24. augustā, Gulbenes novadu plāno apmeklēt labklājības ministre Ilze Viņķele.

No pulksten 11.00 līdz 12.00 Gulbenes kultūras centrā paredzēta ministres tikšanās ar Gulbenes novada pensionāriem, tajā piedalīsies arī novada domes priekšsēdētājas vietnieks Dainis Švika. “Visi interesenti ir aicināti piedalīties un gatavot jautājumus ministrei,” mudina Gulbenes novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Krevica. Lai uzdotu jautājumus, var zvanīt arī uz laikraksta “Dzirkstele” redakciju pa mobilo tālruni 29172608, vai atsūtīt pa e – pastu ”redakcija@dzirkstele.lv”.


Vizītes laikā I. Viņķele plānojusi tikties ar Gulbenes novada domes vadību, kā arī apmeklēt novada sociālo dienestu, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras Gulbenes nodaļu un Nodarbinātības valsts aģentūras Gulbenes filiāli.


Dienas gaitā ministre apmeklēs Jaungulbenes sociālās aprūpes centrs un bijušās Siltāju pamatskolas, ēku, kas tiks reorganizēta sociālā aprūpes centra vajadzībām. Ir paredzētas arī kopīgas pusdienas ar uzņēmējiem.


I.Viņķele Gulbenē tika gaidīta jau 3.augustā, bet viņa diemžēl neieradās, jo steidzami tika sasaukta valdības ārkārtas sēde. Šī bija jau otrā reize, kad ministre tika veltīgi gaidīta novadā, jo iepriekš neatbrauca arī uz plānoto tikšanos ar novada senioriem.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

...

Kas notiks ar ēku,kur patreiz atrodas Jaungulbenes sociālās aprūpes centrs?

pirms 8 gadiem, 2012.08.27 08:31

Vietējās ziņas