"Lattelecom" aizstās TV kanālu RTR 1

Lattelecom no otrdienas, 8.aprīļa, aizstās TV kanālu Rossija RTR ar filmu kanālu K2, kas skatītājiem piedāvā 24h diennaktī skatīties pēdējos 20 gados Krievijā veidotās un ražotās mākslas filmas.

Lēmums pieņemts klientu interesēs, lai Lattelecom TV skatītājiem piedāvātu pēc iespējas saturiski līdzīgāku kanālu Rossija RTR, kura retranslācija Latvijā atbilstoši Nacionālā Elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) lēmumam uz trim mēnešiem ir ierobežota. 

Lattelecom aicina nodrošināt rūpīgu NEPLP lēmuma izpildes kontroli, kas izskaustu nelegāla satura un pirātisma iespējas Latvijas informatīvajā telpā.

Kanāls K2 raida 24h diennaktī, piedāvājot skatītājiem labāko Krievijas režisoru darbus -  sākot ar melnbaltajām filmām, līdz pat populāriem mūsdienu grāvējiem. Filmu kanālam K2 ir pieejama TV ieraksta, arhīva, tiešraides pauzes un uz raidījuma sākumu papildfunkcijas. Lattelecom Interaktīvās TV klientiem kanāla nomaiņa tiks veikta automātiski, savukārt, Lattelecom Virszemes TV klientiem, lai skatītos kanālu K2 jāveic kanāla automātiskā meklēšana.


Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas