Latvijai uzdāvina sakoptu mežmalu 5

Gulbenes vidusskolas 5.klases skolēni trešdien, 12.novembrī, devās tīrīt mežu Lejasciema pusē, savācot visu, ko tur nometuši cilvēki. “Mēs vācām atkritumus un uzreiz tos arī šķirojām, atsevišķi – plastmasu, stiklu un papīru, kas pēc tam tika aizvesti uz konteineriem,” “Dzirkstelei” stāsta” klases audzinātāja Inita Zemniece.

Viņa saka, ka bērni savu darbu un tā rezultātu – sakoptu meža stūrīti – dāvina Latvijai dzimšanas dienā. Noorganizēt šo meža sakopšanas talku klases audzinātājai palīdzēja skolnieces Madaras Kadiles tētis Dailis, kā arī akciju sabiedrības “Latvijas valsts meži” Lejasciema meža iecirkņa vadītājs Ainārs Žīgurs. Notika arī viktorīna par atkritumu šķirošanu. Pēc talkas bērni cienājās ar karstu teju un kliņģeri.

Talka noritēja akciju sabiedrības “Latvijas valsts meži” realizētās programmas “Izzini mežu!” gaitā. Jau vēstīts, ka Gulbenes vidusskola ir ieguvusi nomināciju “Mammadaba vēstniecība” un “Latvijas valsts meži” tai ir piešķīra balti zaļo “Mammadaba” karogu. Šīs izglītības iestādes skolēni regulāri aktīvi piedalās dažādās ar meža aizsardzību saistītās aktivitātēs.Pievieno komentāru

Komentāri 5

Mīļie Žurnālisti...

Lūdzu izlasiet savus rakstus pirms publicējiet!!!
...un “Latvijas valsts meži” tai ir piešķīra balti zaļo “Mammadaba” karogu...
Žēl, ka neatradu kā pasvītrot...

pirms 6 gadiem, 2014.11.15 13:00

balta lapa

... žurnālisti - tas ir skaļi teikts ...

pirms 6 gadiem, 2014.11.16 11:08

,,

nu žurnālistiem vispār par to nav jāraksta, novada vēstis var rakstīt:)

pirms 6 gadiem, 2014.11.20 18:38

bardaks

Skolniekiem nav izmestie mēsli jālasa,var sadurties ar stikliem vai izlietotām špricēm,kā arī ērces vēl ir aktīvas.Nesankcionēts pasākums un bezatbildīgi tā organizētāji.

pirms 6 gadiem, 2014.11.16 18:43

Atbalstu

Ko var ņemties? Vai tad darbaudzināšana ir slikti? Dīkdieņus vien audzinām. Bēri ar varu nekur netiek vesti. Tādi pasākumi ir brīvprātīgi. Tumsonīgi ir mūsu ļautiņi.

pirms 6 gadiem, 2014.11.25 22:15

Vietējās ziņas