Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

"Latvijas dzelzceļš" izsola kokapstrādes cehu Gulbenē

VAS "Latvijas dzelzceļš" izsolīs kokapdares cehu, šķūni un kanalizācijas tīklu Gulbenē, Viestura ielā 10a, informē Nacionālā informācijas aģentūra "Leta".

Paziņojums oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis" vēsta, ka kokapdares ceha, šķūņa un kanalizācijas tīkla kokapdares ceham Gulbenē sākumcena ir 26 435 eiro. Izsole notiks 5.februārī pulksten 10.00.

Ar kokapdares cehu, šķūni un kanalizācijas tīklu kokapdares ceham Gulbenē var iepazīties īpašuma adresē līdz 30.janvāra plkst.12.00. Īpašuma apskatei jāsazinās ar Reģionālā apsaimniekošanas iecirkņa īpašuma apsaimniekošanas speciālistu Aleksandru Skačko pa telefona numuru 67236557 vai 29532596.

Izsoles pretendentam jāiemaksā pirkuma nodrošinājums, par nekustamo īpašumu.

Pieteikumi izsoles dalībniekiem jāiesniedz LDz kancelejā Gogoļa ielā 3, Rīgā, LV-1547, līdz 31.janvāra plkst.12.00.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas