Latvijas gadadienā godina gulbeniešus

Piektdienas vakarā svinīgā pasākumā godināja gulbeniešus par ieguldījumu neatkarīgās Latvijas labā. Klātesošos uzrunāja Gulbenes pilsētas domes priekšsēdētājs Nikolajs Stepanovs.

Starp apbalvojamajiem bija Gulbenes 2.vidusskolas skolotāji Jānis Krūmiņš, Natālija Baltace, Bērzu pamatskolas skolotāja Dace Vilka un darbiniece Janīna Kostjučenko, Gulbenes ģimnāzijas skolotājas Inga Kadile, Līga Silauniece, Ingrīda Zelča un Dzintars Ziediņš.

 

Sumināja arī Gulbenes mūzikas skolas skolotājas Anitu Mauru un Guntu Poišu, Gulbenes bērnu bibliotēkas vadītāju Birutu Andrejevu, Gulbenes invalīdu biedrības priekšsēdētāju Andri Dambīti.

 

Atzinības rakstus saņēma arī Valmieras uzņēmēji Jurģis Ābele un Elmārs Pitura. Godināja arī vietējo uzņēmēju Valentīnu Kalvi.

Tika godināti Gulbenes slimnīcas darbinieki - ārste ftiziatre Jūlija Landsmane, feldšere Silvija Škapare un servisa nodaļas darbinieks Raimonds Pujats. Sveica arī par ieguldījumu sportā - Andri Leišavnieku, Ilonu Pušpuri kā Gulbenes sporta centra darbinieci un Gunāru Rubeni - par ieguldījumu veterānu sporta attīstībā.

 

Atzinības rakstus Gulbenes pašvaldība pasniedza arī sešām gulbenietēm - Santai Jūgai, Sarmītei Garajai, Velgai Skudrai, Sofijai Pavlovai, Guntai Skudrai un Marijai Dzērvei, kuras strādā sociālās aprūpes centrā "Litene".

 

Gulbenes rajona padomes priekšsēdētājs Aldis Strads rajona padomes atzinības rakstus pasniedza sociālā aprūpes centra „Litene"sociālajai aprūpētājai Mariannai Loginai, Gulbenes Bērzu pamatskolas bibliotēkas informācijas centra vadītājai Dacei Kļavai un Gulbenes Bērzu pamatskolas sporta skolotājai Sarmītei Gobiņai.

 

„Swedbank" Gulbenes filiāles vadītājs Andris Vējiņš godināja labākos darbiniekus izglītībā - Gulbenes ģimnāzijas skolotāju Zigrīdu Širaku, Gulbenes 2.vidusskolas skolotāju Ditu Grigori un Sveķu speciālās internātpamatskolas skolotāju Aigaru Lasi.

 

A.Leišavnieks "Dzirkstelei" saka, ka katrs no mums dara to, kas viņam jādara, un ikviens no mums cer, ka viņa darbs tiks arī novērtēts. "Es daru to, ko varu izdarīt sportā, un ja tas tiek novērtēts, kā šobrīd, tad tas ir patīkami," atzīst A.Leišavnieks.

Pēc svinīgās daļas gulbeniešiem un visiem pasākuma apmeklētājiem koncertu sniedza grupa „Melo M».

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas