“Latvijas lepnumam” iesaka arī gulbeniešus 8

Otrajos Ziemassvētkos varējam vērot "Latvijas lepnuma 2008" balvas pasniegšanas ceremoniju. Arī no mūsu rajona "Latvijas lepnumam" tika pieteikti vairāki cilvēki. Lai arī nominācijas viņi neieguva, mēs ar viņiem lepojamies.

Starp daudziem "Latvijas lepnuma 2008" pieteiktajiem kandidātiem ir Gulbenes rajona bērnudārza audzinātāja Inese Tora. Vēstulē par I.Toru ir teikts, ka viņa māk ne tikai bērniem iemācīt iepazīt pasauli, bet arī ar savām skaistajām dzejas rindām spēj atklāt daudz ko skaistu un saviļņojošu. Palasot viņas dzeju, paliek vieglāk. I.Tora ir dabas dota dzejniece, kura iekarojusi lasītāju sirdis un pratusi saviļņot ne vienu vien dzejas kritiķi.


Savukārt par Andri Dambīti, kurš arī šogad izvirzīts "Latvijas lepnumam", ir pastāstīts, ka viņš, rakstot dažādus projektus, ir izdarījis ļoti daudz invalīdu labā.

 

Sanitu Glāznieci, kura strādā Gulbenes slimnīcā par vecāko māsu, piesakot šai ceremonijai, raksturo kā pozitīvu un saprotošu cilvēku. Viņa ir gājusi cauri dažādiem dzīves pārbaudījumiem un vienmēr ir gatava palīdzēt kādam cietušajam. Visas grūtības pārvar ar smaidu un čaklumu.


"Latvijas lepnumam 2008" izvirzīts arī Oļegs Kuzņecovs, kurš ar savām rokām un enerģiju ir izārstējis daudz bērnu un pieaugušo. Ir ļoti daudz cilvēku, kuri pateicas O.Kuzņecovam un uzskata, ka viņš ir cienīgs būt par Latvijas lepnumu.

 

Par Intu Dārznieci, kura ir Lizuma pagasta sekretāre, vēstulēs ir rakstīts, ka visu viņa dara ar prieku un pilnu atdevi. Pašlaik viņa veido pagasta mājas lapu, vairāku gadus bijusi arī pagasta avīzes redaktore. I.Dārzniecei ir godīga attieksme pret visu, kas viņai ir uzticēts. Viņa izstaro gaismu, ir laipna, izpalīdzīga, cilvēcīga, un nekad neskaita darba stundas.


"Dzirkstele" jau rakstīja, ka vēl "Latvijas lepnumam 2008" tika pieteikti arī Ainārs Krilovs un Kristīne Lāce no Stāmerienas, kuri audzina astoņus bērnus un mazmeitiņu. Viņi bērnu dēļ spēj visu. Savukārt Līga un Leonīds Brosovi no Stāmerienas ir darbīgi pagasta iedzīvotāji un bijušie skolotāji. Viņi ir aktīvi, atraktīvi, sirsnīgi un enerģiski cilvēki, kuri laimīgā laulībā pavadījuši 50 gadus.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

naatra kuznecovs//////////////nu kur vel talak cilveku prats un domasana

pirms 12 gadiem, 2009.01.01 20:51

...

pagājušogad (nu jau aizpagājušo) ieteicām, bija vairāki pieteikumi, tomēr "augšas" galā tas netika ņemts vērā :(

pirms 12 gadiem, 2009.01.01 10:12

tu

to ES=== tu gan kā papagailis, savu tekstu izdomāt nevarēji! :)))

pirms 12 gadiem, 2008.12.31 14:05

Nu tad iesakiet nākamajam gadam.to var izdarīt katrs.

pirms 12 gadiem, 2008.12.30 18:12

es

tiešām kāpēc neieteicāt dakterīti, raksts jau ir par tiem, kuri šogad ir ieteikti!

pirms 12 gadiem, 2008.12.30 16:41

???

kāpēc tad neieteicāt Mūrnieci "Latvijas lepnumam"?

pirms 12 gadiem, 2008.12.30 13:45

...

Par to raksta autore aizmirsa! :((

Mūsu lielākais lepnums ir Dr. MŪRNIECE!

pirms 12 gadiem, 2008.12.30 09:39

Vietējās ziņas