Latvijas uzņēmumu amatpersonu vidū ir 11 391 Jānis un 995 Līgas

Latvijas uzņēmumu amatpersonu vidū ir 11 391 Jānis un 995 Līgas, liecina Uzņēmumu reģistra (UR) datubāzes apkalpotāja "Lursoft" apkopotie dati.

"Lursoft  IT", kas apkalpo "Lursoft" datubāzes un reģistrus, web lapu redaktore Indra Jansone aģentūrai BNS pavēstīja, ka vīrieši ar vārdu Jānis gana bieži sastopami gan starp Latvijas uzņēmumu amatpersonām, gan dalībniekiem ‒ patlaban Latvijā reģistrēts 9571 dalībnieks ar šādu vārdu un 11 391 amatpersona.

Līgas savukārt Latvijas uzņēmumu dalībnieku un amatpersonu vidū sastopamas retāk ‒ pašlaik ar šādu vārdu "Lursoft" datubāzēs reģistrētas 995 amatpersonas un 715 dalībnieces.

Saskaņā ar Jansones teikto starp uzņēmumu amatpersonām patlaban reģistrētas sešas Līgas Ozolas un 65 Jāņi Ozoli.

"Lursoft" apkopojis datus arī par uzņēmumiem un organizācijām, kuru nosaukumos minēti ar Jāņiem un Līgo svētkiem saistīti vārdi, un pašlaik Latvijā ir četri aktīvi uzņēmumi, kuru nosaukumos minēts vārds 'siers' , 36 uzņēmumi un organizācijas, kuru nosaukumos iekļauts vārds 'alus', kā arī divas biedrības, kuru nosaukumā ir vārds 'ugunskurs'.

Vēl reģistrēti 58 aktīvi uzņēmumi un organizācijas, kuru nosaukumā ir vārds 'līgo', 65 uzņēmumi un biedrības, kuru nosaukumos iekļauts vārds 'ozols', 20 uzņēmumi un biedrības, kuru nosaukumos ir vārds 'ozoliņš', kā arī 109 uzņēmumi un organizācijas, kuru nosaukumā iekļauts vārds 'Jānis'. Vārds 'Līga' savukārt minēts 88 aktīvu uzņēmumu un organizāciju nosaukumos.

Starp uzņēmumiem un organizācijām atrodami arī subjekti ar tādiem interesantiem nosaukumiem kā, piemēram, "Diena pirms Jāņu nakts" un Liepājas pilsētas Romanovska alus bārs "Jautrais Rodžers", piebilda Jansone.

"Lursoft" ir Latvijas informācijas tehnoloģiju (IT) uzņēmums, kas darbojas IT  jomā kopš 1992.gada. Uzņēmums ir Uzņēmumu reģistra datubāzes apkalpotājs.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas