"Latvijas valsts ceļi" aicina autovadītājus ceļā no Rēzeknes līdz Gulbenei rēķināties ar apjomīgiem remontdarbiem

Autovadītājiem, braucot no Rēzeknes uz Gulbeni (P36), ir jārēķinās ar plašiem remontdarbiem, kas sākas pie Greivuļu rotācijas apļa uz Rēzeknes apvedceļa un noslēdzas pie Dricāniem, informē aģentūra LETA.

VAS "Latvijas valsts ceļi" (LVC) pārstāvji norāda, ka posmā no Greivuļu rotācijas apļa līdz Audriņiem ceļa pārbūve sākās pagājušā gada pavasarī, bet tos pabeigt paredzēts līdz šā gada septembrim. Lielākoties atlikušie darbi ir saistīti ar Greivuļu apļa pārbūvi un lielizmēra caurtekas izbūvi pie Audriņiem, kur uz laiku satiksme tiks novirzīta pa līdzās esošu apvedceļu.

Līdz rudenim visā posmā būs pārbūvēti pamati un ieklātas divas asfalta kārtas. Tostarp būvdarbu laikā kūdras slānis pamatos dažviet norakts piecu metru dziļumā. Būvdarbus veic SIA "Ceļi un tilti", to līgumcena ir 6,28 miljoni eiro ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzfinansējumu.

Tāpat šonedēļ ir sākusies minētā autoceļa pārbūve posmā no Audriņiem līdz Dricāniem. Arī tur būvdarbi paredz jaunu ceļa pamatu izbūvi un divas jaunas asfalta kārtas. Posma pārbūvi paredzēts pabeigt nākamvasar. Šo tālāko ceļa posmu pārbūvē SIA "YIT Infra Latvija". Darbu līgumcena ir 5,69 miljoni eiro ar ERAF līdzfinansējumu.

Maijā abos autoceļa remonta posmos kopumā ir paredzēti četri ar luksoforiem regulēti posmi un ātruma ierobežojums 70 un 50 kilometri stundā. Tādējādi autovadītājiem jārēķinās ar papildu laiku ceļā.

LVC norāda, ka pēc ceļa segas izbūves 1972.gadā šajā ceļā līdz Dricāniem vietām astoņdesmitajos gados ir veikta virsmas apstrāde, bet kopš 90.gadiem veikts tikai bedru remonts.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas