Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

AAS „BALTA” dāvina Dziesmu un deju svētku apdrošināšanu

Viens no šīs vasaras spilgtākajiem notikumiem viennozīmīgi būs X Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki. Šāda mēroga pasākumos ir neiespējami izvairīties no dažādiem pilnīgi negaidītiem notikumiem, un tieši tāpēc AAS „BALTA" dāvina X Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku pasākumu organizētājiem civiltiesiskās atbildības apdrošināšanu ar atbildības limitu 100 000 LVL apmērā. Notiekot negadījumam, cietušie svētku apmeklētāji varēs iespējami ātrāk saņemt atlīdzību, lai dažādi nepatīkami starpgadījumi nemazinātu svētku noskaņu.

„AAS "BALTA" mātes uzņēmums Apvienotajā Karalistē - RSA grupa šogad svin 300 gadu jubileju, tāpēc esam īpaši gandarīti, ka jubilejas gadā varam sniegt savu atbalstu Latvijas iedzīvotājiem tik nozīmīgajos Dziesmu un deju svētkos, radot kopīgu svētku sajūtu. Pasākuma organizatori ir paveikuši lielu darbu, lai radītu drošu vidi pasākuma norisei, un mēs ceram, ka, papildinot to ar apdrošināšanu, svētku apmeklētāji varēs bez uztraukumiem izbaudīt neatkārtojamo svētku procesu," skaidro AAS „BALTA" Pārdošanas direktors Aivars Vilnītis.  

Tik liela mēroga pasākumos nav iespējams izvairīties no dažādiem pilnīgi negaidītiem notikumiem, kuru rezultātā var tikt nodarīti zaudējumi trešajām pusēm, tāpēc AAS „BALTA" dāvā svētku organizatoriem Vispārējās civiltiesiskās atbildības apdrošināšanas polisi, kura pasargās svētku organizatorus no neplānotiem izdevumiem, kas var rasties trešo personu dzīvībai vai veselībai nodarītā kaitējuma rezultātā, vai trešo personu īpašuma bojājuma vai bojāejas. Lai saņemtu apdrošināšanas atlīdzību, par apdrošināšanas gadījumu, kas radies rīkotāja vainas dēļ, nekavējoties rakstiski jāziņo pasākuma organizatoram, kurš iesniegs apdrošinātājam dokumentus atlīdzības izmaksai.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas