Abonēšanas centrs "Diena" no nākamā gada presi piegādās tikai četrās pilsētās

Rīga, 16.okt., LETA. Abonēšanas centrs "Diena" no 2008.gada abonēto presi saviem klientiem piegādās tikai četrās pilsētās - Rīgā, Jūrmalā, Jelgavā un Ogrē.

Abonēšanas centrs "Diena" mārketinga un pārdošanas direktore Ilze Jankovska aģentūrai LETA atzina, ka viena no apbonēšanas centra "Diena" biznesa vērtībām ir preses piegāde līdz plkst.7, un, veicot klientu pētījumu un analizējot biznesa rādītājus, šajās teritorijās abonētās preses piegāde ir ekonomiski pamatota.

 

Jankovska informēja, ka līdz šā gada beigām abonēšanas centrs "Diena" turpinās piegādāt abonēto presi 17 Latvijas pilsētās.

 

"Tā kā līdz šim Latvijas pasta nozarē ir īstenota dempinga politika piegādes tarifiem, kas, pretēji izmaksu pieaugumam, netika palielināti, Abonēšanas centrs "Diena", pamatojoties uz biznesa rādītājiem, turpinās preses piegādi tajās teritorijās, kur klientu pieprasījumam ir atbilstoši augsti biznesa rādītāji," sacīja Jankovska.

 

Citās Latvijas teritorijās presi piegādās citi preses piegādātāji.

 

AS "Diena" komunikāciju vadītāja Māra Kupča aģentūrai LETA atzina, ka diemžēl pašreizējie preses piegādes tarifi nesedz reālā pakalpojuma pašizmaksu un ir nerentabli veikt šo pakalpojumu par iepriekšējām cenām. Tāpēc abonēšanas centrs "Diena" plāno palielināt preses piegādes tarifus nākamam gadam tā, lai tie nosegtu šī sniegtā pakalpojuma izmaksas.

 

Kā ziņots, preses izdevējiem un Latvijas Pastam izdevies panākt kompromisu par preses piegādes tarifu pieaugumu nākamgad - plānots, ka tie visiem izdevējiem kāps par inflācijas procentu plus 15%.

 

Abu pušu pārstāvji ir vienisprātis, ka jāmeklē risinājums par preses piegādes finansēšanu turpmāk, lai pakalpojumu varētu saņemt arī tie iedzīvotāji, kas to nevar atļauties, tai skaitā - valsts attālākajos reģionos.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas