Aicina pieteikties ģimenes

Ir iespēja palīdzēt jauniešiem un bērniem, kuri nāk no maznodrošinātām vai trūcīgām ģimenēm. Par to informē Gulbenes baptistu draudzes svētdienas skolas vadītāja Agnese Rancāne.

A.Rancāne skaidro, ka draudze ir iesaistījusies projektā, kurš domāts, lai mazinātu maznodrošinātu un trūcīgu bērnu sociālo un ekonomiskās atstumtības risku.

 

"Tā ir Latvijas - Šveices sadarbības programma, kura tiek realizēta no šī gada augusta līdz nākamā gada augustam. Šajā laika posmā tie, bērni no trūcīgām ģimenēm, kuri būs pieteikušies dalībai šajā pasākumā, varēs doties ekskursijās, apmeklēt dažādus pasākumus, radoši izpausties, kā arī piedalīties nometnēs. Tas viss būs par brīvu," stāsta A.Rancāne.


Viņa uzsver, ka tā nav aģitācija, lai iestātos draudzē. "Vienkārši ir iespēja palīdzēt sociālās atstumtības un nabadzības riskam pakļautiem bērniem un jauniešiem, lai uzlabotu viņu dzīves kvalitāti," saka A.Rancāne.


Lai pieteiktos dalībai šajā projektā, ir jāzvana A.Rancānei uz telefoniem: 64473986 vai 26155236, kā arī var rakstīt uz e -pastu gulbenesagnese@inbox.lv. Rakstot e - pastu, jāatstāj sava kontaktinformācija. Pieteikšanās ir paredzēta līdz 6.aprīlim.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas