Aicinājums uz bērnu drošības kampaņu

Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība (LBAS) sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju (IZM) šogad īsteno bērnu drošības kampaņu, kuras ietvaros par elektrodrošību, gāzes drošību, ugunsdrošību un personisko drošību tiek izglītoti vairāk kā 5000 jaunāko klašu skolēnu.

Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības komunikācijas konsultante Dace Avena stāsta, ka šā gada kampaņas ietvaros pie Vidzemes un Latgales 1. - 6. klašu skolēniem ar ceļojošiem busiņiem atbrauks galvenais varonis drošības cimds ToDo un viņa komanda, atvedot sev līdzi drošāko mājokli pasaulē, kuru palīdzējuši iekārtot eksperti no IZM, Darba drošības un vides veselības institūta (DVVI), AS "Latvijas Gāze", AS "Latvenergo", Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD), kā arī drošības kompānijas „GRIFS AG".  

"ToDo mājoklis, kurā ietilpst virtuve, dzīvojamā istaba, garāža, pagalms, palīdzēs bērniem izprast dažādo drošības elementu vietu viņu ikdienā. Katra zonā ir veidotā tā, lai bērni piedalās, iesaistās, ieskatās, ieklausās un atceras,"orāda D.Avena. 

 

19. novembrī bērnu drošības kampaņa norisināsies Smiltenē - Smiltenes Trīspakalnu pamatskolā, Rīgas iela 16c, un tajā piedalīsies aptuveni 400 skolēni no Smiltenes pilsētas un tuvējiem novadiem.

 

Mediju pārstāvjiem kampaņas norises laikā būs iespēja iepazīties ar drošības cimdu ToDo un viņa māju, kā arī kopā ar skolēniem iegūt zināšanas par dažādiem drošības aspektiem.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas