"airBaltic" atvērs reģionālos birojus Latvijas novados

Rīga, 15.aug., LETA. Latvijas aviosabiedrība "airBaltic" līdz gada beigām plāno atvērt birojus Latvijas novados, lai ceļošanas iespējas padarītu pieejamākas reģionu iedzīvotājiem, aģentūru LETA informēja "airBaltic" Korporatīvo komunikāciju viceprezidents Jānis Vanags.

 

"Latvijas iedzīvotāji, salīdzinot ar Rietumeiropu, pašlaik savos ceļojumos aviosabiedrību pakalpojumus izmanto relatīvi mazāk. Tādēļ valstī, jo īpaši reģionos, vēl ir ļoti daudz cilvēku, kas jau tuvākajā laikā varētu kļūt par mūsu pasažieriem. Atverot jaunos birojus, "airBaltic" padarīs savus pakalpojumus pieejamākus reģionu iedzīvotājiem," uzskata "airBaltic" prezidents Bertolts Fliks.

 

"airBaltic" birojus atvērs Liepājā, Ventspilī, Daugavpilī, Jelgavā un Valmierā. Arī Rīgā papildu jau esošajam birojam Berga bazārā tiks atvērta vēl viena tirdzniecības un konsultāciju vieta.

 

"airBaltic" birojos būs iespējams saņemt informāciju par pakalpojumiem, iegādāties aviobiļetes, veikt pasažieru vārdu, lidojumu datuma un maršruta maiņu, saņemt "Eurobonus" programmas apkalpošanu, kā arī iegādāties priekšapmaksas mobilo tālruņu karti "airBalticcard Mobile" un aviokompānijas suvenīrus.

 

"airBaltic" dibināta 1995.gadā. Tās galvenie akcionāri ir Latvijas valsts ar 52,6% akciju un aviokompānija SAS ar 47,2% akciju. Kompānija piedāvā lidojumus arī no Lietuvas galvaspilsētas Viļņas.

 

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas