Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

"Aļeksejevskoje-Serviss" nesamaksā par Skrundas pilsētiņas izsoli

Rīga, 22.febr., NOZARE.LV. Krievijas uzņēmums "Aļeksejevskoje-Serviss" nav samaksājis pirmo iemaksu par nekustamā īpašuma "Mežaine" Skrundas novada Raņķu pagastā iegādi, tādējādi par izsoles uzvarētāju var tikt atzīts otrs augstākās cenas nosolītājs - Azerbaidžānas pilsonis Magomeds Gurbanovs, biznesa portālu "Nozare.lv" informē Privatizācijas aģentūras (PA) Ārējo sakaru daļas pārstāve Anete Frīdenšteina-Brīdiņa.

 

Frīdenšteina-Brīdiņa stāsta, ka pirmajam maksājumam - 7% no nosolītās un nosacītās cenu starpības 97 860 latu apmērā - un apdrošināšanas prēmijai 700 latu apmērā bija jābūt saņemtai šī gada 19.februārī līdz pat darba dienas beigām plkst.18, bet, ja maksājums veikts ar bankas starpniecību, PA to saņemtu šodien.  

Par iemesliem, kāpēc izsolē nosolīto īpašumu tomēr neiegādāsies, "Aļeksejevskoje- Serviss" pārstāvis PA sīkākus paskaidrojumus nesniedza.

 

''Šobrīd PA rīcībā esošā informācija liecina, ka nauda nav samaksāta, turklāt pretendentam netiek atmaksāta iemaksātā drošības nauda 10 777,62 latu apmērā," norāda Frīdenšteina-Brīdiņa.

 

Ja izsoles uzvarētājs noteiktajā termiņā nenoslēdz nomaksas pirkuma līgumu, PA saskaņā ar privatizācijas noteikumiem var pieņemt lēmumu atzīt par izsoles uzvarētāju personu, kas nosolīja otro augstāko cenu - Azerbaidžānas pilsoni Magomedu Gurbanovu.

 

Uz jauno izsoles uzvarētāju attiecas tie paši valsts nekustamā īpašuma "Mežaine" privatizācijas nosacījumi. Ja jaunais izsoles uzvarētājs neveic maksājumus noteiktajā kārtībā un termiņos un netiek noslēgts pirkuma līgums, PA lemj par atkārtotu izsoli.

 

Kā ziņots, valsts nekustamais īpašums "Mežaine" Skrundas novada Raņķu pagastā tika pārdots izsoles uzvarētājam - juridiskai personai SIA "Aļeksejevskoje-serviss" - par 1 551 966 latiem.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas