Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Alternatīvos Aizsargjoslu likuma grozījumus gatavos slepenībā

Rīga, 22.janv., LETA. Pēc Agrārās, vides un reģionālās komisijas priekšsēdētājas Annas Seiles (TB/LNNK) priekšlikuma, žurnālisti un Saeimas Preses dienesta darbiniece otrdien tika izraidīti no darba grupas sēdes, kurā tiek apspriesti alternatīvie grozījumi Aizsargjoslu likumā.

Ministru kabinetā akceptētie Aizsargjoslu likuma grozījumi paredzēja, ka likumā noteiktie ierobežojumi netiks attiecināti uz ostu teritoriju. Tomēr komisijas deputāti nolēma, ka jāgatavo alternatīvs likumprojekts, kurā tomēr tiks noteikti ierobežojumi, bet tie būs sabalansēti ar ostu ekonomiskās attīstības, vides un kultūras objektu aizsardzības prasībām.

 

Deputāts Ingmārs Līdaka (ZZS) paziņoja, ka satiksmes ministra Ainara Šlesera (LPP/LC) izteikumi par putniem, kuri brīvostas teritorijā pavada brīvo laiku pēc atgriešanās no dienvidiem, dabu mīlošajos cilvēkos rada tikai vēlmi "cīnīties pret".

 

Deputāti arī atzina, ka daļas sabiedrības neiecietīgo attieksmi pret saimniecisko darbību Rīgas brīvostas "zaļajās teritorijās" ir radījusi arī ostas vadības un sabiedrisko attiecību speciālistu "augstprātīgā un vīzdegunīgā attieksme pret sabiedrību", kas neveicina domu apmaiņu.

 

Agrārās, vides un reģionālās politikas sēdē netika oficiāli nobalsots par darba grupas sastāva apstiprināšanu, tajā otrdien objektīvu iemeslu dēļ nevarēja piedalīties Latvijas Pašvaldību savienības un Tautsaimniecības komisijas pārstāvji.

 

Deputāti un uz komisijas sēdi uzaicinātie Tieslietu, Satiksmes un Vides ministrijas un Rīgas domes pārstāvji aiz slēgtām durvīm ķērās pie deputātes Seiles priekšlikumu apspriešanas, ar kuriem žurnālistiem neļāva iepazīties.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas