Ar uguni saistītās nelaimēs svētku brīvdienās gājuši bojā 13 cilvēki

Rīga, 19.nov., LETA. Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienas, 18.novembra rītā traģisks negadījums noticis Rīgas rajona Olaines pagastā, kur kādā pirtī pēc saindēšanās ar tvana gāzi gājuši bojā trīs jaunieši, bet vēl četri cilvēki gājuši bojā divos ugunsgrēkos Balvu un Jelgavas rajonā naktī uz pirmdienu.

Kopumā svētku brīvdienās ar uguni saistītās nelaimēs Latvijā gājuši bojā jau 13 cilvēki.

 

Olainē bojāgājušie ir divi 1989.gadā un viens 1986.gadā dzimis jaunietis, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību biroja priekšniece Ieva Rekšņa.

 

Sākotnējā informācija liecina, ka jaunieši gājuši bojā pēc saindēšanās ar tvana gāzi, kas varētu rasties, piemēram, par ātru aiztaisot pirts krāsns skursteni. Iespējams, jaunieši dārza mājiņas pirtī atradās alkohola reibumā, taču to precīzi noteiks ekspertīzē.

 

Izsaukumu uz kādu vienstāva koka dzīvojamo māju Balvu rajona Balvu pagastā Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēmis svētdien īsi pirms plkst.22. Nams dedzis 24 kvadrātmetru platībā. Ugunsgrēkā gāja bojā 1978.gadā dzimis vīrietis un 1955.gadā dzimusi sieviete, bet kāds 1955.gadā dzimis vīrietis ar roku apdegumiem ievietots slimnīcā.

 

Savukārt ap plkst.1 naktī glābēji devušies uz Jelgavas rajona Svētes pagastu, kur degusi vienstāvu dzīvojamā māja 180 kvadrātmetru platībā. Ugunsgrēkā gājuši bojā divi aptuveni 40 un 50 gadus vecu vīrieši.

 

LETA jau ziņoja, ka naktī uz sestdienu ugunsgrēkā Maskavas ielā, Rīgā, gāja bojā seši cilvēki.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas