Arī Reiniks nesniedz informāciju par sarunā ar Valsts prezidentu skartajiem jautājumiem

Rīga, 3.okt., LETA. Drošības policijas priekšnieks Jānis Reiniks, līdzīgi kā vakar Satversmes aizsardzības biroja (SAB) direktors Jānis Kažociņš, šodien pēc tikšanās ar Valsts prezidentu Valdi Zatleru neatklāja abu pušu pārrunāto.

Reiniks arī atteicās sniegt komentārus par Ministru prezidenta Aigara Kalvīša (TP) paziņoto, ka Latvijā darbojas noziedzīgs grupējums, kura sastāvā ir gan bijušie, gan esošie drošības dienestu darbinieki. "Nebūtu pareizi pirms Nacionālās drošības padomes sēdes kaut ko komentēt šajā jautājumā," sacīja Reiniks.

 

Kā ziņots, arī Kažociņš vakar pēc tikšanās ar Valsts prezidentu žurnālistiem neatklāja abu pušu starpā pārrunāto. Kažociņš norādīja, ka šī informācija ir konfidenciāla, kā arī atteicās sniegt citus komentārus.

 

Līdz šodien plānotajai Nacionālās drošības padomes (NDP) sēdei Valsts prezidents bija iecerējis tikties ar vairākām atbildīgajām drošības dienestu un iekšlietu struktūru amatpersonām.

 

Valsts prezidents bija apņēmies atturēties no situācijas vērtējuma līdz visu atbildīgo drošības un iekšlietu dienestu amatpersonu uzklausīšanas. Zatlera preses brīfings notiks Rīgas pilī šodien plkst.18.30 pēc ārkārtas NDP sēdes.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas