Arī tieslietu ministrs gatavs strādāt jaunajā valdībā

Rīga, 7.nov., LETA. Tieslietu ministrs Gaidis Bērziņš (TB/LNNK) ir gatavs turpināt darbu arī nākamajā valdībā, aģentūru LETA informēja ministra preses sekretārs Mārtiņš Panke.

Bērziņš uzskata, ka savu pilnvaru laikā viņš ir panācis būtisku progresu problēmu risināšanā tieslietu jomā, un ir svarīgi, lai šo jautājumu risināšana netiek apturēta.

Viņš ir gatavs turpināt darbu tieslietu ministra amatā, taču par to, vai tas īstenosies, varēs spriest tikai tad, kad tiks izveidota jaunā koalīcija un valdība. "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK koalīcijā nevarēs sadarboties ar tām partijām, ar kurām "tēvzemiešiem" pastāv nesamierināmas ideoloģiskas pretrunas, norādīja Bērziņš.

Bērziņš uzskata, ka patlaban ir svarīgs brīdis Latvijas attīstībā, tāpēc būtiski ir nodrošināt stabilitāti nākamajā gadā.

Pēc ministra domām, pirmkārt, stabilitātes nodrošināšanai ir nepieciešams atrisināt nākamā gada budžeta jautājumu, otrkārt, ir vajadzīga stabila valdība, kurā visu ministru posteņi ir aizpildīti ar pilntiesīgiem, darbspējīgiem ministriem. Ja esošais Ministru prezidents saredz, ka viņš to nevar nodrošināt, tad valsts interesēs ir meklēt jaunas iespējas.

Kā ziņots, premjers Aigars Kalvītis (TP) šodien pēc tikšanās ar Valsts prezidentu Valdi Zatleru paziņoja, ka 5.decembrī atkāpsies no amata.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas