Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

AS „Sadales tīkls” negaisa laikā aicina iedzīvotājus būt īpaši uzmanīgiem elektroiekārtu tuvumā

AS „Sadales tīkls”, ņemot vērā sinoptiķu prognozes, atgādina iedzīvotājiem par elektrodrošību negaisa laikā, aicinot ievērot pastiprinātas drošības prasības atrodoties elektrolīniju un elektroiekārtu tuvumā, kā arī nepieciešamības gadījumā ir gatava operatīvi atjaunot elektroenerģijas piegādi, ko varētu izraisīt laika apstākļi. 

AS „Sadales tīkls” brīdina iedzīvotājus, ka negaisa, spēcīga vēja laikā var lūzt koki un zari, pārraujot elektrolīniju vadus un radot bīstamas situācijas, kas apdraud iedzīvotāju dzīvību. Uzņēmums aicina netuvoties elektroietaisēm, ja tajās ir iekārušies koki vai zari, vai zemē redzams norauts elektrolīniju vads, jo šāds iekārtu stāvoklis var apdraudēt iedzīvotāju dzīvību.

Ņemot vērā Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra prognozes, tuvākajās stundās no rietumu rajoniem Latvijā gaidāms pērkona negaiss, kas pastiprināsies dienas vidū un pēcpusdienā, kad atsevišķos rajonos, galvenokārt valsts vidienē un austrumos gaidāmas stipras lietusgāzes ar nokrišņu daudzumu 15-30 mm, kā arī vēja brāzmas no 15 -19 m/s un vietām gaidāma krusa. Pērkona negaiss, virzoties uz austrumiem, Latviju pametīs tikai nakts sākumā. 

Līdz ar to -  AS „Sadales tīkls” ir gatava situācijai,  ja tiks izraisīti elektroapgādes traucējumi. Elektrotīklu dispečeri, operatīvo izbraukumu brigāžu elektromontieri un tehniskā virziena personāls visā Latvijā nodrošinās operatīvu elektroenerģijas piegādes atjaunošanu klientiem, ja tas būs nepieciešams.

AS „Sadales tīkls” aicina iedzīvotājus būt īpaši uzmanīgiem stipra vēja un vētras laikā elektroiekārtu tuvumā un sekot elektroierīču drošas lietošanas noteikumiem. Iedzīvotājiem konstatējot bīstamu situāciju elektrolīniju tuvumā, lūgums rīkoties atbildīgi un nekavējoties ziņot, zvanot uz AS „Sadales tīkls” diennakts bojājumu pieteikšanas tālruni 80200404. Redzot zemē guļošu elektrolīnijas vadu vai uz elektrolīnijas uzkritušu koku, nekādā gadījumā netuvojieties tam un neļaujiet to darīt arī citiem!

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas