Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bankrotu piesaka arī agrākie miljonāri

Vēl nesen gozējušies Latvijas miljonāru sarakstos, divi Latvijā pazīstami uzņēmēji - Kolonnas grupas dibinātāja un akcionāre Ieva Plaude-Rēlingere un sabiedriskās ēdināšanas pakalpojuma sniedzēja SIA Lido īpašnieks Gunārs Ķirsons - nonākuši uz bankrota sliekšņa. Abi tiesā lūguši atzīt savas kā fiziskas personas maksātnespēju.

I.Plaude-Rēlingere sava bankrota pieteikšanu argumentē ar personīgajiem galvojumiem saistībām,
kas laika gaitā sniegti septiņām komercbankām, kā arī vēlmi netraucēt Kolonnas grupas ikdienas
darbu. Kolonnas grupā ir 21 uzņēmums, kas darbojas parfimērijas, kosmētikas tirdzniecībā, arī
nekustamo īpašumu attīstīšanā u.c.

 

Savukārt G. Ķirsons lūdzis atzīt savas kā fiziskas personas maksātnespēju, jo atsevišķi Lido kreditori nolēmuši vērsties pret uzņēmēju kā privātpersonu nemierā ar tiesas apstiprināto ārpustiesas tiesiskās aizsardzības procesa pasākumu plānu viņa uzņēmumam.

 

Gan I. Plaudes-Rēlingeres, gan G. Ķirsona maksātnespējas procesi ierosināti oktobra beigās - pirms jaunā Maksātnespējas likuma stāšanās spēkā šopirmdien.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas