Bērziņš: Cilvēki ir noguruši no mūsu paaudzes politiķiem

Rīga, 2.nov., LETA. Cilvēki ir noguruši no vecās paaudzes politiķiem, intervijā laikrakstam "Vesti Segodņa" atzīst Latvijas Pirmās partijas un partijas "Latvijas ceļš" (LPP/LC) apvienības pārstāvis, ekspremjers Andris Bērziņš.

Atbildot uz jautājumu, vai ir iespējama viņa atkārtota kļūšana par premjeru, Bērziņš norāda: "Vēlos turpināt darbu Saeimā. Turklāt sabiedrība psiholoģiski ir nogurusi no mūsu paaudzes politiķiem. Man šķiet, ka Latvijas iedzīvotāji valdībā vēlas redzēt jaunas sejas."

 

 

Politiķis skaidro, ka šo gadu laikā Latvijā ir izauguši daudzi jauni un talantīgi politiķi. "Lai viņi iet izpildvarā un mēģina strādāt efektīvāk nekā mēs," uzsver Bērziņš.

 

 

Komentējot politisko situāciju valstī, ekspremjers pauž nožēlu par situāciju Saeimā, kur starp koalīciju un opozīciju esot novilkta "frontes līnija".

 

 

Pēc Bērziņa domām, šādu situāciju pagājušās Saeimas sākumā radīja "Jaunā laika" līderis Einars Repše, kurš, kļūstot par premjeru, sanaidojis opozīciju un koalīciju. "Tieši viņš radīja apvainojušas retorikas vīrusu attiecībā pret konkurējošām partijām," uzsver LPP/LC pārstāvis.

 

 

Kā atzīst ekspremjers, tagad šo praksi pārņēmis Ministru prezidents Aigars Kalvītis (TP).

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas