Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bez darba vairāk nekā 27 000 jauniešu

Janvāra beigās bezdarbnieku armijas rindās bija vairāk nekā 27 000 jauniešu vecumā no 15 līdz 24 gadiem. Labklājības ministrija šogad plāno sākt divus nodarbinātības pasākumus jauniešiem, vienu - jau aprīlī.

pasākumus jauniešiem, vienu - jau aprīlī. NVA Rīgas reģionālajā filiālē janvāra beigās bezdarbnieku - jauniešu - bija teju 13% no reģistrēto bezdarbnieku skaita jeb 7409 cilvēki. No tiem darba praktizēšanā Rīgas pašvaldībā un Pierīgas novadu pašvaldībās ar 100 latu stipendiju iesaistīti 159 jaunieši. Viņi veic teritoriju sakopšanu, strādā sociālajā aprūpē, tāpat arī bibliotēkās par palīgiem, bet bērnudārzos par auklīšu palīgiem un virtuves palīgstrādniekiem.

 

Daļu jauniešu - jo īpaši tas attiecināms uz 15 līdz 19 gadus veciem - uz aģentūras filiālēm atveduši vecāki. Jaunieši piereģistrējas kā bezdarbnieki, lai no NVA saņemtu izziņu par bezdarbnieka statusu, ar ko tālāk dodas uz sociālo dienestu, cerot uz palīdzību, skaidro NVA Rīgas reģionālās filiāles vadītājas vietniece Daina Odīte. 

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas