Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bijušais Parex bankas īpašnieks Krasovickis par savu naudu neraizējas

Bijušais Parex bankas īpašnieks Viktors Krasovickis apgalvo, ka viņa un Valērija Kargina Parex
bankā noguldīto depozītu drošību garantē ieguldījumu līgums ar Latvijas valsti.

Atsaucoties uz šo līgumu, V. Krasovickis noraida izskanējušos pieņēmumus par Kredītiestāžu likuma grozījumu lobēšanu.

 

"Spriediet paši - valsts Finanšu ministrijas un Hipotēku un zemes bankas personā ar mums noslēdza vienošanos - tā saukto ieguldījumu līgumu. Šis līgums nosaka mūsu savstarpējās attiecības subordinēto kredītu sakarā - to atgriešanu un procentu maksājumus par šiem de-
pozītiem. Var censties šo līgumu lauzt, taču mēs nedomājam, ka valsts spers tādu soli, apzinoties tā juridiskās sekas. Mēs neuztraucamies par saviem līdzekļiem bankā, taču citu pušu līdzekļi nav aizsargāti ar speciāliem līgumiem kā mūsējie," klāstīja V. Krasovickis.

 

Viņš pauda bažas, ka, realizējot bankas restrukturizāciju, kas paredz sadalīt Parex banku labajā un sliktajā bankā, labo daļu pārdodot, bet slikto virzot uz bankrotu, tiktu zaudēti aptuveni 600 miljoni latu Valsts kases, pensiju fondu un ārvalstu investoru līdzekļu.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas