Biļešu cena maršruta taksometros Rīgā varētu sasniegt 50 santīmus

Rīga, 6.nov., LETA. Ja pašvaldības SIA "Rīgas satiksme" sabiedriskā transporta biļešu cenu paaugstinās no 30 uz 40 santīmiem, maršrutu taksometros biļešu cena būs 50 santīmi, aģentūrai LETA atzina SIA "Rīgas taksometru parks" valdes priekšsēdētājs Leopolds Muižnieks.

Muižnieks uzsvēra, ka braukšanas maksa noteikti tikšot paaugstināta, un pieļāva, ka biļešu cenu pieaugums varētu būt par desmit santīmiem.

 

 

Autopārvadājumu uzņēmumā SIA "DMK" aģentūru LETA informēja, ka biļešu cenu varētu paaugstināt par aptuveni pieciem santīmiem. Gan SIA "Kort", gan SIA "Blands" norādīja, ka braucienu cenas paaugstinās dažos maršrutos, bet nevarēja norādīt, par kādu tieši summu tas tiks darīts.

 

 

Pilnsabiedrības "Maršruta taksometru apvienība" valdes locekle Iveta Vilka aģentūrai LETA pastāstīja, ka lēmums par biļešu cenu paaugstināšanu vēl neesot pieņemts, bet, visticamāk, ka tas tikšot izdarīts. Tāpat biļešu cenu paaugstināšanu pieļāva arī SIA "VAS SV".

 

 

Aptaujātajos uzņēmumos aģentūrai LETA norādīja, ka garajos maršrutos biļešu cena varētu būt vēl augstāka par 50 santīmiem.

 

 

Maršruta taksometru uzņēmumu iesniegtie tarifu projekti ir jāakceptē Rīgas domes Pasažieru komercpārvadājumu licencēšanas komisijā.

 

 

Jau ziņots, ka no nākamā gada 1.janvāra braukšanas maksa Rīgas sabiedriskajā transportā būs 40 santīmi, bet pie transportlīdzekļu, kuros uzstādīti kompostieri, vadītājiem biļetes maksās par desmit santīmiem dārgāk - 50 santīmus.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas